Comarch partner Poznań spółka Infortes

Comarch partner Poznań spółka Infortes
Wasilki Kategoria
Wasilki Opis

Comarch partner Poznań

Nasza firma zajmuje się realizacją usług dotyczących dostarczania, wdrażania i serwisowania systemów ERP, CRM, BI, WMS i wiele innych opartych o różnorodne oprogramowanie. Możemy pochwalić się posiadaniem doświadczonej ekipy fachowców, którzy potrafią poradzić sobie nawet z bardzo trudnymi zadaniami. Dzięki współpracowaniu z dużymi firmami nie tylko polskimi, ale też zagranicznymi.

Przykładowymi rozwiązaniami, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom oraz wdrożyć są rozwiązania ERP Comarch, CMR Comarch, rozwiązania Ecommerce i wiele innych. Dzięki doświadczonej ekipie programistów możemy nie tylko zająć się realizacją wdrożeń czy też serwisowaniem systemów, ale także pisaniem dodatkowych modułów.

Każdemu klientowi gwarantujemy, że jeżeli zdecyduje się na zapoznanie z naszymi usługami i skorzystanie z naszych usług będzie mógł cieszyć się łatwiejszym prowadzeniem swojej firmy dzięki oprogramowaniu dostarczanemu przez naszych fachowców. Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich właścicieli firm.

Infortes Sp. z o.o.

Wasilki strona WWW
Wasilki Telefon
614151325
Wasilki NIP
8992499879
Wasilki REGON
932978690
Wasilki Siedziba
ul. Dąbrowskiego 77a
60-529 Poznań
  • Comarch partner Poznań spółka Infortes