Agencja Fabryka Wydarzeń – eventy hybrydowe i online

Agencja Fabryka Wydarzeń – eventy hybrydowe i online
Wasilki Kategoria
Wasilki Opis

Fabryka Wydarzeń jest agencją eventową z siedzibą we Wrocławiu. Specjalizuje się w organizacji różnorodnych wydarzeń, w tym imprez integracyjnych, konferencji oraz spotkań biznesowych. Celem Fabryki Wydarzeń jest organizacja wyjątkowych spotkań i zapewnienie dobrych wspomnień wszystkim uczestnikom wydarzeń.

Event hybrydowy

Eventy hybrydowe - organizacja Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń fot.1

Gwarantem jakości i profesjonalizmu jest doświadczony i kompetentny zespół, który oferuje kompleksową organizację wydarzeń, od opracowania wyjątkowej koncepcji i planu, aż po prowadzenie imprezy i zapewnienie fotorelacji. Dla agencji ważna jest także kompleksowa opieka nad zaproszonymi gośćmi, w tym organizacja transferu na miejsce eventu i catering dostosowany do charakteru spotkania.

Event hybrydowy

Eventy hybrydowe - organizacja Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń fot.2

W ofercie znajdują się także organizacja wydarzeń online oraz imprez hybrydowych, które pozwalają na połączenie spotkania na żywo z przestrzenią wirtualną. Niezależnie od tego czy mówimy o spotkaniu biznesowym czy aukcji hybrydowej, najważniejsza jest aktywizacja wszystkich uczestników spotkania, niezależnie od tego czy uczestniczą w nim na żywo czy za pośrednictwem komputera.

Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń logo

Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń

Wasilki strona WWW
Wasilki Telefon
726148186
Wasilki NIP
7481586720
Wasilki REGON
380400883
Wasilki Siedziba
ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław
  • Agencja Fabryka Wydarzeń – eventy hybrydowe i online
  • Agencja Fabryka Wydarzeń – eventy hybrydowe i online