IT Excellence Sp. z o.o. – wdrożenia systemu Sage ERP

IT Excellence Sp. z o.o. – wdrożenia systemu Sage ERP
Wasilki Kategoria:
Wasilki Opis:

Branża IT ulega dynamicznym zmianom, a narzędzie jakie oferuje sprawdzają się wszędzie, także w biznesie. Najlepszym przykładem na to są systemy ERP, które cieszą się dużą popularnością. Wśród wielu firm polskich, które zajmują się sprzedażą systemów ERP jest IT Excelence. Jej działalność rozpoczęła się ponad 10 lat temu, zatem firma ta ma dużo doświadczenia w swojej branży.

Na co dzień zajmuje się wdrażaniem takich systemów ERP jak Sage Symfonia lub Sage ERP. Ich zadaniem jest poprawa sytuacji firmy poprzez pomoc przy jej zarządzaniu. Systemy ERP znacząco przyspieszają wiele działań podejmowanych przez pracowników firmowych i powodują wzrost wydajności.

IT Excelence pomaga firmom małym, jak i większych, w znalezieniu takiego oprogramowania ERP, które spełni ich potrzeby. Następnie oferuje wdrożenie wybranego systemu do codziennej pracy firmowej. Za swoje usługi wymaga bardzo rozsądnych cen, co dodatkowo zachęca do współpracy. IT Excelence to zatem firma, o której warto wiedzieć jak najwięcej.

IT Excellence Sp. z o.o.

Wasilki strona WWW:
Wasilki Telefon:
717403944
Wasilki NIP:
1182126746
Wasilki REGON:
364953672
Wasilki Siedziba:
ul. Poświęcka 17/8
51-128 Wrocław
  • IT Excellence Sp. z o.o. – wdrożenia systemu Sage ERP