Spółka Infortes – partner Comarch Warszawa

Spółka Infortes – partner Comarch Warszawa
Wasilki Nazwa:
Spółka Infortes – partner Comarch Warszawa
Wasilki Kategoria:
Wasilki Opis:

Branża informatyczne oferuje bardzo wiele rozwiązań, które przydają się zarówno dla firm małych, jak i dużych. Wśród nich popularne są systemy ERP, przeznaczone do pomocy w zarządzaniu każdą firmą. Systemy te przygotowuje między innymi firma Comarch.

Partnerem Comarch jest Infortes, czyli firma zajmująca się wdrażaniem systemów ERP na potrzeby swoich klientów. Wieloletnia działalność w branży informatycznej sprawia, że Infortes jest gotowa do podjęcia się nawet bardzo trudnych zleceń. Wśród klientów ma firmy liczące po paru pracowników, jak i większe przedsiębiorstwa. Dla każdego dopasuje najlepsze systemy ERP, które sprawdzą się podczas codziennej pracy.

Infortes rozsądnie wycenia swoje usługi, starając się, aby były one dostępne dla klientów z różnym budżetem. Podczas swojej codziennej pracy stawia na profesjonalizm i rzetelność, dzięki czemu firma ta szybko zdobyła świetną reputację. Zatem każdy, kto pragnie wdrożyć systemy ERP od firmy Comarch do swojej działalności na pewno powinien skorzystać z pomocy Infortes.

Infortes Sp. z o.o.

Wasilki strona WWW:
Wasilki Telefon:
713067040
Wasilki NIP:
8992499879
Wasilki REGON:
932978690
Wasilki Siedziba:
Aleja Śląska 1 54-118 Wrocław
  • Spółka Infortes – partner Comarch Warszawa