Klinika Zdrowego Umysłu – psychoterapia par Wrocław

Klinika Zdrowego Umysłu – psychoterapia par Wrocław
Wasilki Nazwa:
Klinika Zdrowego Umysłu – psychoterapia par Wrocław
Wasilki Kategoria:
Wasilki Opis:

Klinika Zdrowego Umysłu to idealne miejsce do odzyskania równowagi życiowej zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Najlepszy zespół doświadczonych psychologów wchodzący w skład Kliniki jest gwarantem świadczenia najwyższej jakości usług z zakresu psychologii i psychoterapii, w tym psychoterapii par. Pacjentom udzielana jest fachowa pomoc, co w konsekwencji prowadzi do wyjścia z życiowego zakrętu.

Klinika Zdrowego Umysłu świadczy usługi zarówno z zakresu długotrwałej terapii, jak i krótkotrwałego wsparcia psychologicznego. W pracy z pacjentami wykorzystywana jest między innymi terapia psychodynamiczna, która umożliwia walkę z nawet najcięższą depresją. Poznanie problemów pacjenta to tylko jeden z etapów głębokiej analizy jego stanu emocjonalnego.

Skrupulatna diagnoza prowadzi do wyboru skutecznych metod leczenia. Dzieci potrzebują więcej uwagi niż dorośli. Niekiedy jednak dzieci są obarczone tak wieloma problemami, że rodzina powinna zasięgnąć pomocy psychologa dziecięcego. Klinika Zdrowego Umysłu ma doświadczenie w pracy z najmłodszymi pacjentami.

Klinika Zdrowego Umysłu

Wasilki Telefon:
530545002
Wasilki NIP:
8971708697
Wasilki REGON:
021409951
Wasilki Siedziba:
Ul. Stalowa 92a
53-440 Wrocław

Leave a Reply