ForceGSM – serwis telefonów

ForceGSM – serwis telefonów
Wasilki Nazwa: ForceGSM – serwis telefonów
Wasilki Kategoria:
Wasilki Opis:

Serwis telefonów komórkowych i laptopów ForceGSM to firma, która do lat służy swoim klientom fachowymi naprawami różnego rodzaju sprzętu elektronicznego. Oferta firmy obejmuje zarówno standardowe, jak i bardziej wymagające naprawy elektroniki wykonywane w oddziale we Wrocławiu, Kaliszu i Oławie, jak i możliwość zamówienia serwisu z dojazdem do domu klienta.

Firma zapewnia najwyższą jakość usług i posiada własne, profesjonalne zaplecze serwisowe z wysokiej klasy sprzętem, dzięki któremu może się podjąć nawet najbardziej nietypowych napraw. Zespół serwisu ForceGSM stanowi wykwalifikowana grupa fachowców, którzy jako najlepsi w branży potrafią bezproblemowo sprostać wysokim oczekiwaniom klientów.

W ramach firmowej oferty znajduje się naprawa urządzeń mobilnych, smartfonów, laptopów, tabletów ale także czytników książek i smartwatchy. Dodatkowym atutem jest możliwość otrzymania od firmy nie tylko gwarancji na wykonane prace i bezpłatnej analizy usterki, ale i telefonu zastępczego tak, by klient nie zostawał bez swojego narzędzia pracy.

Wasilki strona WWW: serwis telefonów
Wasilki Telefon: 783675000
Wasilki NIP: 8842510527
Wasilki Siedziba: ul. Hallera 52
50-984 Wrocław