K&K GSM – serwis telefonów we Wrocławiu

K&K GSM – serwis telefonów we Wrocławiu
Wasilki Nazwa: K&K GSM – serwis telefonów we Wrocławiu
Wasilki Kategoria:
Wasilki Opis:

Firma K&K GSM działa na wrocławskim rynku od wielu lat. Skupuje nowe i używane telefony komórkowe, ale nie tylko. Świadczy usługi serwisowe. Prowadzi sprzedaż telefonów i doładowań, a także akcesoriów GSM. Oferuje duży wybór ładowarek, słuchawek, pokrowców czy kart pamięci w atrakcyjnych cenach. Jako zespół pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży, zapewnia indywidualne podejście i profesjonalną obsługę.

Klienci mogą liczyć na rzetelną poradę i atrakcyjną cenę za telefon. W ramach serwisu K&K GSM bezproblemowo diagnozuje usterki, a następnie przystępuje do naprawy. Wymienia ekrany dotykowe, wyświetlacze i gniazda ładowania, zdejmuje sim-locki i nie tylko.

Przywraca sprawność telefonom po zalaniu lub upadku, wymienia baterie i aktualizuje oprogramowanie. Wykonuje zarówno proste, jak i skomplikowane naprawy telefonów wszystkich znanych marek. Dysponuje szerokim asortymentem wysokiej jakości części zamiennych, gwarantując tym samym szybką i fachową naprawę. Udziela gwarancji na wszystkie usługi.

Wasilki strona WWW: serwis telefonów wrocław
Wasilki Telefon: 793939699
Wasilki NIP: 8951790537
Wasilki Siedziba: ul. Swobodna 37
50-088 Wrocław
  • K&K GSM – serwis telefonów we Wrocławiu
  • K&K GSM – serwis telefonów we Wrocławiu