Jesteś w kategorii: Telefony

Nowe technologie w dzisiejszych czasach

Konkurencja na rynku podmiotów, zajmujących się produkowaniem urządzeń elektronicznych, jest bardzo duża. Fachowcy zatrudnieni w tych firmach mają za zadanie opracowanie coraz to bardziej innowacyjnych mechanizmów, jakie zostaną zastosowane w sprzętach, a ich celem jest oczywiście ułatwienie funkcjonowania ludziom w miejscach swojego zamieszkania, jak również w zakładach pracy. Każdy, producent wykorzystujący na etapie wytwarzania dóbr lub usług, powinien stosować nowe technologie, które pozwolą na lepsze, niż u konkurenta, przygotowanie oferty dla często bardzo wybrednych konsumentów.

Zapowiedź nowego telefonu HUAWEI P9

Huawei P9 jest to najnowszej generacji smartfon do celów multimedialnych. Urządzenie to jest pokroju najnowszego Iphone’a i niczym nie odbiega od nich. Systemem w tym telefonie jest jakże już popularny Android. Tym razem producent przygotował dla nas najnowszą wersję Androida i jest oznaczona numerem 6. 0 Marshmallow.

Jaki smartfon wybrać? Na co zwrócić uwagę?

Telefon komórkowy przestał być sprzętem służącym tylko do wykonywania rozmów głosowych i wysyłania smsów. Dzisiejsze smartfony są wielofunkcyjnymi urządzeniami zastępującymi szereg innych urządzeń. Smartfon zapewnia nam dostęp do internetu, zastępuje GPS, aparat fotograficzny, zegarek, budzik, kalkulator. Pozwala na ciągłe posiadanie przy sobie swojej biblioteki ulubionych książek, zapewnia dostęp do map i planów miast, ułatwia pracę i dostarcza rozrywki. Na co więc należy zwracać uwagę kupując smartfona?

Laptop – mniejszy komputer

Laptopy i noteboki stają się coraz bardzie popularne. Zasadniczym powodem korzystania z tego typu rozwiązań jest wygoda i praktyczność. Laptop to nic innego jak komputer w mniejszym wydaniu. Praktycznie można tu znaleźć takie same funkcje jak w przypadku komputera stacjonarnego, niekiedy nawet bardziej rozbudowane. Używając laptopa nie ma konieczności podłączania klawiatury czy myszki, obydwie funkcje są bowiem wbudowane w urządzenie.

Kruger&Matz Drive 3 – smartfon do zadań specjalnych?

Jeśli zależy Ci na smartfonie, na którym upadek z większej wysokości nie zrobi specjalnego wrażenia, to prezentowany model może być tym, czego szukasz. Kruger może pochwalić się jednak nie tylko dobrą wytrzymałością, ale również i specyfikacją. O opinię zapytaliśmy specjalistów ze skupu telefonów we Wrocławiu – K&K

Modułowe smartfony – czy to przejdzie?

Coraz częściej mówi się o smartfonach, które każdy użytkownik będzie mógł dopasować do swoich osobistych preferencji i możliwości. Eksperci pracują obecnie nad telefonem, który będzie składał się z różnych modułów, które będziemy sobie składać w zależności od potrzeb w danym momencie.

Smartfony jako małe komputery

Możliwości smartfonów rosną z roku na rok i są naprawdę ogromne. Jeszcze kiedyś nikt nie przypuszczał, że będą one niekiedy mocniejsze od najtańsze notebooków. Tymczasem obecnie nikogo szczególnie nie dziwi 1 GB RAM-u czy czterordzeniowy procesor umieszczony w telefonie. To wszystko ma fundamentalny wpływ na szybkość działania telefonu.

Ranking smartfonów do 500 zł

Jeśli myślisz, że na smartfona musiał wydać dużo pieniędzy to jesteś w wielkim błędzie. Poniżej przedstawiamy Ci ranking, dzięki któremu będziesz mógł mieć nowoczesny telefon już za kwotę mniejszą niż 500 zł.

Jak wybrać dla siebie smartfona?

Nie można zaprzeczyć, że smartfony szturmem zdobyły rynek i obecnie to właśnie one królują wśród światowych, jak i polskich odbiorców, którzy doceniają zalety tych urządzeń. Jak jednak wybrać najlepszy tego typu telefon, aby spełniał wszystkie wymagania i służył nam jak najlepiej?

Samsung Galaxy Note 10.1

Samsung Galaxy Note, to pionier na rynku przecierający szlak wszystkim innym ‘minitabletom’. Zainteresowanie takim sprzętem na rynku było bardzo duże, Samsung Galaxy Note bardzo szybko stał się hitem sprzedażowym. Wszystko wygląda bardzo ładnie, jednak już na pierwszy rzut oka widać minusa. Chodzi tutaj o gabaryty tego Samsunga.