Jesteś w kategorii: Rozrywka

Rozrywkowe aplikacje na Twój telefon z Androidem. Gwarantujemy świetną zabawę!

1 Second Everyday na Androida

Wyprodukowana przez Touch Lab Inc. aplikacja 1 Second Everyday to znakomite rozwiązanie dla osób, które chciałaby prowadzić swego rodzaju wirtualny pamiętnik w formie video. Chcesz szybko przypomnieć sobie, co robiłeś tydzień, dwa miesiące czy może pół roku temu? Dzięki 1 Second Everyday z powodzeniem możesz udokumentować każdy dzień swojego życia. Przekonaj się, jak to działa! W wielkim skrócie aplikacja umożliwia nam codzienne kręcenie krótkich filmów, które później można później łączyć z innymi filmikami z danego miesiąca lub roku. Tak naprawdę wystarczy, że zdecydujesz się nagrać jedną sekundę…

Kawały i Dowcipy Android – Kawały na telefon

Kawały przybierają często bardzo zróżnicowane formy, dzięki czemu są w stanie dotrzeć do szerszej liczby odbiorców. Jako najbardziej znane wyróżnia się np. dowcipy jako krótkie opowiadania czy też np. przedstawiane w formie zagadek. Zwłaszcza te drugie stają się później w towarzystwie dobrą okazją, by „zabłyszczeć”. Inteligentnie przeprowadzony dialog sprawia, że tego rodzaju dowcipy prócz zwyczajowego rozbawienia, powodują, iż odbiorca nabywa wcześniej nigdzie nie zasłyszaną wiedzę na jakiś temat.

Dowcipy Android – Dowcipy na telefon

Dowcipy skierowane są przede wszystkim do osób charakteryzujących się przynajmniej minimalnym poczuciu humoru. Podstawą ich właściwego odbioru jest umiejętność oddzielenia tego, co jest tylko rozrywką i służy dobrej zabawie od tego, co faktycznie jest zamysłem obrażenia i wykpienia. Dowcipy od lat stanowiące doskonałe źródło rozrywki nie powinny stawać się okazją do obrażenia kogokolwiek, czy to ze względu na płeć czy przynależność etniczną. Trzeba jednak uważać, by przy tym nie popaść w skrajności.