Jesteś w kategorii: Odtwarzacze stacji radiowych i telewizji

Telewizja w sieci

Jeśli myślisz, że w sieci znajdziesz tylko różnego rodzaju śmieszne filmy na serwisach takich jak na przykład YouTube, to jesteś w bardzo grubym błędzie. W sieci dostępna jest także bowiem telewizja internetowa. Być może spotkałeś się z tym pojęciem i nawet trafiłeś na coś takiego. Zazwyczaj jednak trafiamy na telewizję tworzoną przez portale takie jak WP czy ONET, Interia, HBO Go, Netflix.

Korzyści z kupna telewizora LCD

W dzisiejszych czasach raczej już nikt z nas nie wyobraża już sobie życia bez telewizora. Ten sprzęt w niektórych domach stanowi główną część wykończenia całego pokoju. Najczęściej jest to właśnie pokój gościnny, w którym przebywa mnóstwo osób. Czasem ludzie chcą też, aby ten sprzęt był ozdobą, dlatego wybierają telewizor LCD. Jest on niezwykle elegancki w wyglądzie zewnętrznym i dodaje uroku danemu pomieszczeniu.

TVN Player na Androida

Dostępna od pewnego czasu w internecie platforma TVN Player, szturmuje urządzenia mobilne z systemem Android. Darmową wersję aplikacji TVN Player można pobrać w dwóch odsłonach HD i SD. Program jest zbiorem, biblioteką programów z całej platformy TVN, najchętniej oglądanych przez jej widzów. Tu każdy z nich ma do wyboru seriale, programy kulinarne, rozrywkowe, muzyczne, rozmowy, wywiady itd. Reasumując wszystko to co sygnowane jest logo tvn-u. Na obejrzenie czeka kilka tysięcy pozycji i liczba ta rośnie każdego dnia. Minusem sa oczywiście reklamy, których także tu odbiorcom nie pożałowano….

TuneIn Radio Android

Aplikacja w urządzeniach mobilnych z systemem Android – TuneIn Radio – to bogata baza stacji radiowych (blisko 70 tys. kanałów). Tu z pewnością każdy znajdzie coś ulubionego dla siebie, gdyż stacje są uporządkowane według kategorii. My wybieramy tę, która najbardziej nam odpowiada tematycznie. Według pokaźnej grupy użytkowników tej aplikacji, TuneIn Radio jest jedną z najlepszych do słuchania radia internetowego. Pomimo faktu, iż jest to jeden z najstarszych tego rodzaju programów, to nadal posiadacz urządzenia mobilnego z Androidem, chętnie go używa. Co do interfejsu, są różne opinie. Niektórzy…

Ipla Android – Darmowa telewizja internetowa

Podstawowym zadaniem programu Ipla w wersji na system Android jest darmowe oglądanie na swoim telefonie albo tablecie telewizji internetowej. Na chwilę obecną udostępniono łącznie 20 tysięcy plików video w formacie VOD, co zapewnia możliwość oglądania ponad 8,5 tysiąca godzin oglądania. Ipla na Androida pozwana na dostęp do wielu znanych programów telewizyjnych, kabaretów, serwisów informacyjnych, koncertów, teledysków oraz seriali. Aktualnie dostępnych jest sześć kanałów, takich jak TV Biznes, Polsat News, 4Fun.tv, iTV, Superstacja oraz Rebel TV. Repertuar seriali obejmuje przykładowo „Szpilki na Giewoncie”, „Świat według Kiepskich”, „Włatców móch”…