Jesteś w kategorii: Odtwarzacze plików Audio i Wideo

1 Second Everyday na Androida

Wyprodukowana przez Touch Lab Inc. aplikacja 1 Second Everyday to znakomite rozwiązanie dla osób, które chciałaby prowadzić swego rodzaju wirtualny pamiętnik w formie video. Chcesz szybko przypomnieć sobie, co robiłeś tydzień, dwa miesiące czy może pół roku temu? Dzięki 1 Second Everyday z powodzeniem możesz udokumentować każdy dzień swojego życia. Przekonaj się, jak to działa! W wielkim skrócie aplikacja umożliwia nam codzienne kręcenie krótkich filmów, które później można później łączyć z innymi filmikami z danego miesiąca lub roku. Tak naprawdę wystarczy, że zdecydujesz się nagrać jedną sekundę…

ArcNote na Androida

Coraz częściej zarówno w trakcie wykładów na uczelniach jak i podczas szkoleń branżowych wykorzystywane są prezentacje multimedialne. Obecnie dzięki nowoczesnej technologii nie musimy już na szczęście ręcznie notować wszystkich istotnych informacji. Wystarczy jedynie smartfon z dobrym aparatem fotograficznym, aby móc zrobić zdjęcie wszystkim prezentowanym slajdom. Nie musimy martwić się, że zdjęcia okażą się trudne do odczytania – z pomocą przychodzi nam doskonała aplikacja ArcNote wyprodukowana przez ArcSoft Inc. Z pomocą tego oprogramowania możemy nasze notatki w firmie zdjęć uporządkować według dowolnego klucza. To jednak nie wszystko. Nie…

YouTube Remote – Kontroler portalu na Androida

Dziś ulubiony serwis internautów można kontrolować przy pomocy specjalnej aplikacji w smartfonie z systemem Android. Kontrolę bezprzewodową sprawujemy nad portalem poprzez dwie ważne funkcje YouTube czyli Leanback oraz Remote. Odtwarzane obrazy można przewijać, zatrzymać, wybrać kolejny film, przeczytać komentarze do niego. Zatem naszego telefonu używamy tu jako pilota do tego serwisu. To daje komfortowy oraz szybki dostęp do wszelkich filmów na ekranie telewizora z WiFi.

Youtube Android

Portal Youtube święci triumfy na standardowych komputerach. Nic dziwnego, że powstała oparta na nim aplikacja o tej samej nazwie, dedykowana dla urządzeń mobilnych z zainstalowanym systemem Android. Została ona wyposażona w możliwość przeglądania tego portalu z filmikami video i to bez konieczności płacenia ani grosza. W zamian użytkownik otrzymuje dostęp do najważniejszych funkcji serwisu Youtube, praktycznie w każdym miejscu, gdzie zabrałby ze sobą swój smartfon czy tablet. Zaletą aplikacji jest bezpłatny dostęp i możliwość jej pobrania.

Winamp Android

Telefon komórkowy dawno już przestał być urządzeniem służącym wyłącznie do komunikacji. Dzisiaj pozwala jednocześnie łączyć się z Internetem, robić zdjęcia, nagrywać filmy; z pomocą wbudowanego modułu GPS i odpowiedniego oprogramowania podpowiada też drogę. Może również służyć jako przenośny odtwarzacz muzyki, szczególnie z aplikacją Winamp na pokładzie.