Jesteś w kategorii: Webmaster

Przydatne aplikacje dla osób projektujących i tworzących strony internetowe w środowisku Android. Zbiór programów na tablet i telefon uzupełniają aplikacje przydatne do marketingu internetowego (np. pozycjonowania stron).

WebMaster’s HTML Editor Lite – Edytor HTML na Androida

Ciekawy program dla webmasterów stworzony pod system Android to gratka dla lubiących tworzyć strony w różnych programach. Jest przez on wielu uznawany za najlepszy program do tworzenia stron. Zaletami Android Web Editor Lite są przede wszystkim unikatowe oprogramowanie, które wciąż jest rozwijane przez deweloperów tej aplikacji. Program umożliwia tworzenie własnych stron w języku html, Java, PHP, CSS lub modyfikacje tych już istniejących. Strony można oglądać w przeglądarce internetowej. Dodatkowe funkcję pozwalają na pobieranie, wysyłanie i zarządzanie lokalnymi plikami i folderami przez FTP. Aplikacja obsługuje wszystkie typy plików…

Seo Serp App Android

Hobbistycznie lub zawodowo zajmujesz się pozycjonowaniem? A może jesteś przedsiębiorcą, który lubi na bieżąco śledzić pozycje w wynikach wyszukiwania swojej firmowej strony? Dla takich osób jak Ty powstała aplikacja na androida o nazwie Seo Serp App, która umożliwia śledzenie pozycji w wyszukiwarce Google oraz monitoring przydatnych informacji w kontekście pozycjonowania: