Jesteś w kategorii: Przeglądarki internetowe

W tej sekcji znalazły się polecane przeglądarki internetowe na Twój tablet i telefon. Odkrywaj fascynujący świat internetu z bezpiecznym oprogramowaniem na platformę Android.

Opera Mini Android

Przeglądarka internetowa Opera Mini, dedykowana dla systemów Android, jest szybko działającą przeglądarką, mającą dbać o zredukowanie wysokości opłat za połączenia. Wykorzystuje w tym celu serwery Opery do kompresji stron internetowych, by następnie ładować je krócej. W ten sposób pobiera dziesięciokrotnie mniej danych aniżeli konkurencyjne produkty, co w szczególności docenią posiadacze wolnych połączeń internetowych. Rozwiązanie to wyprzedza produkt Opera Mini w porównaniu z konkurencyjnymi przeglądarkami pod system Android.

Google Chrome Android

Jedna z najpopularniejszych programów do przeglądania internetu. Dużą popularność przyniosło tej przeglądarce internetowej sam fakt, że stworzyła ją firma Google znana ze swojej wyszukiwarki. Program prezentuje się bardzo ładnie. Zamiast tradycyjnego paska tytułowego mamy pasek z kartami. Pasek adresu razem z paskiem kart zajmuje mało miejsca. Dzięki takiemu minimalistycznemu podejściu mamy więcej miejsca do dyspozycji na naszą stronę. Przydatne dla osób, które mają małe monitory. Przeglądarka oczywiście nie tylko ładnie wygląda, a też szybko działa.