Jesteś w kategorii: Pobieranie plików

Przydatne aplikacje do pobierania plików na Twój telefon i tablet z Android OS. Ściągaj bezpłatnie gry, filmy, programy i muzykę.

Mobile Counter Pro na Androida

Mobile Counter Pro to profesjonalna aplikacja produkcji Invent Venture, która niezawodnie zlicza transfer, stosując się do specyfiki danego operatora. Program jest regularnie aktualizowany, odznacza się atrakcyjną grafiką oraz coraz większą liczbą dostępnych funkcji. Z pewnością jest dobrym rozwiązaniem, jeśli chcemy mieć pewność, że korzystamy z aplikacji, której działanie jest bezbłędnie we wszystkich okolicznościach. Warto podkreślić, że zanim zdecydujemy się na wariant Pro, możemy zawsze przetestować darmową wersję aplikacji. Możemy sprawdzić jej funkcjonalność, oceni interfejs i zdecydować ostatecznie, czy opłaca się ściągnąć wersję płatną. Do uruchomienia aplikacji konieczny…

3G Watchdog – Monitorowanie pakietu internetowego na Androida

Twórcą programu jest Richard Gruet. Ta darmowa aplikacja przeznaczona na urządzenia z systemem operacyjnym Android pod tytułem 3G WatchDog pozwala na kontrolowanie i zarządzanie transferem internetowym. Dzięki temu programowi monitorujemy sposób, w jaki wykorzystujemy mobilny internet. Mając do dyspozycji ikonkę znajdującą się na pasku notacji, można bez problemu kontrolować ten proces. Ikona stanu pakietu przybiera różne kolory w zależności od tego, jaki mamy dostępny transfer danych – od zielonego, po czerwony. To szeroki zakres kontroli nad każdego rodzaju internetem mobilnym, jakim akurat dysponujemy np. 4G, Edge, GPRS,…

BitTorrent Remote Android

Marzysz o tym, by z łatwością korzystać z torrentów na komputerze, zdalnie kontrolować sposób pobierania plików? W Android Market można teraz znaleźć idealny program do tego typu działań. To aplikacja na system Android i iOS – BitTorrent Remote. Niewatpliwie program BitTorrent to kamień milowy, jeśli chodzi o bezpośrednią wymianę plików. To najszybszy i najpopularniejszy sposób, na ściągnięcie obszernych plików z Internetu, zarządzanie nimi bazując na aplikacji zainstalowanej w systemie Android.

uTorrent Remote Android

Mają przede wszystkim ułatwiać życie – smartfony daleko w tyle zostawiły już funkcjonalność zwykłych telefonów. Służą nie tylko do dzwonienia i wysyłania SMS-ów. Coraz częściej umożliwiają przeglądanie Internetu, odbieranie sygnału GPS, a funkcja robienia zdjęć i nagrywania filmów nie robi już na nikim wrażenia. Następny krok to umożliwienie użytkownikowi kontroli komputera za pośrednictwem smartfona. Jest już w tym celu aplikacja na Android. Nazywa się uTorrent Remote i powstała jako uzupełnienie jednego z najbardziej popularnych klientów sieci p2p.