Jesteś w kategorii: Sport

Jefit Android – Asystent treningowy (Siłownia)

Szukasz efektywnego asystenta treningowego? To narzędzie będzie spełniało Twoje wymagania! Jefit to rozbudowana aplikacja na iOS oraz na Android. Jedno jest pewne, miłośnicy siłowni będą tym programem zachwyceni! Program Jefit kontroluje kalendarz zaplanowanych treningów, wyznaczy ilość powtórzeń w seriach, pokaże, jak wyglądają postępy aktywności fizycznej na przestrzeni danego okresu i wskaże, jakie obciążenia są dopuszczalne na konkretnym etapie treningowym. Ponadto aplikacja doskonale monitoruje przyrost tkanki mięśniowej oraz spadek wagi. Użytkownik ma motywację, by skupić się na zadanych ćwiczeniach i wyznaczonym treningu. Zaletą tego programu jest jego multifunkcjonalność….

Runkeeper Android – Personalny trener (bieganie)

Kochasz biegać? To daje Ci wolność, szanse zmierzenia się ze swoimi słabościami, szansę sprawdzenia własnego potencjału? RunKeeper jest aplikacją stworzoną dla osób takich, jak Ty! Jeżeli marzy Ci się przebiegnięcie maratonu, ta aplikacja na Android, skutecznie poprowadzi Cię do tego celu. Runkeeper skrupulatnie zapisuje postępy twoich przygotowań. A Ty możesz je potem analizować lub udostępniać na Facebooku. Ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystanie nawigacji GPS oraz to, że program na głos informuje biegacza o wartości tempa biegu, co ma motywować nas do dalszego treningu i większego wysiłku. To, co…

Endomondo Android

Służby specjalne mają dzisiaj niewiarygodnie ułatwione zadanie – nie muszą śledzić i zakładać podsłuchów. Wszystkiego, czego potrzebują, mogą dowiedzieć się w kilka sekund na Facebooku. Dane zbierają jednak nie służby, ale firmy typu Google, które – pod pozorem troski o użytkownika – informacje wykorzystują potem do własnych celów. Najwyższy czas, by i użytkownik zyskał na ciągłej kontroli coś więcej niż tylko „lepiej dopasowane reklamy”. O to zadba Endomondo – osobisty trener w Twoim smartfonie.