Jesteś w kategorii: Gotowanie

Lubisz pichcić? Od dzisiaj możesz mieć w swoim telefonie lub tablecie gotowe przepisy kulinarne na każdą okazję. Gotowanie z naszymi aplikacjami nigdy nie było tak łatwe i przyjemne.

NamNam na Androida

Gotowanie jest Twoją pasją? Chętnie wypróbowujesz nowe przepisy? W takim razie na pewno przypadnie Ci do gustu aplikacja na androida NamNam. NamNam to w zasadzie platforma, na której kucharze z całego świata mogą wymieniać się kulinarnymi inspiracjami, najciekawszymi przepisami oraz prezentować (także w formie zdjęć) ostatnio przygotowane potrawy. Zastanawiasz się, co przygotować na romantyczną kolację we dwoje? A możesz szukasz przepisu na pyszny deser, który zrobi wrażenie na wszystkich Twoich gościach? Ta aplikacja jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Na pewno dowiesz się tutaj wszystkiego, co Cię interesuję….

Gotujemy – Książka kucharska na Androida

W ogromie ciekawych i użytecznych aplikacji na Android, warto wyróżnić rzecz bardzo przydatną, wydawać by się mogło, tylko dla kobiet. Nic bardziej mylnego. Gotować dziś lubi każdy. Nie każdy potrafi, ale dzięki kieszonkowej wersji książki kucharskiej ma szansę podszkolić swój warsztat. To bogactwo rozmaitych przepisów kulinarnych na każdą okazję. Liczba propozycji kulinarnych rośnie z miesiąca na miesiąc, tak jak i nasze umiejętności. Aplikacja Gotujemy działa również w trybie offline, co jeszcze bardziej przekonuje użytkowników o konieczności jej posiadania.

Evernote Food Android – Przepisy kulinarne

Miłośników jedzenia z pewnością nie brakuje. Bezpłatna aplikacja na android – Evernote Food – zaprojektowana przez Evernote Corp. to jedna z tych ciekawych aplikacji, które ułatwiają nam życie. To narzędzie jest niekonwencjonalnym dziennikiem, w którym każdy użytkownik takiej aplikacji zapisuje, co jadł konkretnego dnia. Pasjonaci kuchni i ciekawego menu będą tą aplikacją zachwyceni.