Jesteś w kategorii: Hobby

Sprzęt w życiu niezbędny

Praktycznie w każdej dziedzinie życia niezbędne jest korzystanie z rozmaitych sprzętów i urządzeń, które w dużej mierze przyczyniają się do łatwiejszego funkcjonowania. To, co kiedyś było wykonywane wyłącznie siłą ludzkich mięśni, dzisiaj za nas robią maszyny. Aby korzystać z takich dobrodziejstw, trzeba jednak nabrać wprawy w obsłudze urządzeń. Jest to łatwiejsze dla osób młodszych, dla których komputery nie mają żadnych tajemnic, gdyż uczą się ich obsługiwania od najmłodszych lat, we wczesnym stadium swojej edukacji. Tymczasem starsze osoby mają trudniej z tą materią, zarówno jeżeli chodzi o informatykę,…

NamNam na Androida

Gotowanie jest Twoją pasją? Chętnie wypróbowujesz nowe przepisy? W takim razie na pewno przypadnie Ci do gustu aplikacja na androida NamNam. NamNam to w zasadzie platforma, na której kucharze z całego świata mogą wymieniać się kulinarnymi inspiracjami, najciekawszymi przepisami oraz prezentować (także w formie zdjęć) ostatnio przygotowane potrawy. Zastanawiasz się, co przygotować na romantyczną kolację we dwoje? A możesz szukasz przepisu na pyszny deser, który zrobi wrażenie na wszystkich Twoich gościach? Ta aplikacja jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Na pewno dowiesz się tutaj wszystkiego, co Cię interesuję….

FlightTrack na Androida

FlightTrack to aplikacja, która z pewnością zainteresuje wszystkie osoby dużo podróżujące samolotami. Jeśli i Ty się do nich zaliczasz, zachęcamy Cię do zainstalowania tej wyjątkowo funkcjonalnej aplikacji na Androida. Gwarantujemy pełną satysfakcję. FlightTrack to bardzo prosty w obsłudze program, który umożliwi nam sprawdzenie statusu danego lotu w czasie rzeczywistym. W praktyce oznacza to, że jeszcze przed dotarciem na lotnisko możesz dowiedzieć się o ewentualnych opóźnieniach lotu czy nawet o jego odwołaniu. Jeśli okaże się, że interesujący Cię lot ma znaczne opóźnienia za pomocą tej intuicyjnej aplikacji możesz…

Listonic – Wygodna lista zakupów na Androida

Aplikacja idealna dla zapominalskich! Wygodna lista zakupów Listonic, ucieszy ich, ale nie tylko. Ten polskiego pochodzenia projekt, wciąż zaskakuje, ponieważ nieustannie się rozwija. Jest to pomocna lista zakupów, która sprzyja oszczędzaniu. Dzięki niej unikniemu całej masy nieprzemyślanych, niepotrzebnych kosztów. Wystarczy zainstalować ją w swoim smartfonie, a wiget aplikacji przenieść na pulpit. Użytkowników cieszy przede wszystkim przyjemną, czytelną formą, oraz możliwością synchronizacji poprzez sieć.

Wyspa Skarbów – Tanie zakupy z kuponami mobilnymi na Androida

Jesteś sezonowym poszukiwaczem skarbów? Świetnie! Dla wszystkich osób żądnych obniżek, na konkretne produkty czy usługi, platforma Android przygotowała wspaniałą gratkę! Wyspa Skarbów to bezpłatna aplikacja, przy pomocy której z łatwością możesz śledzić informacje o zniżkach, także na ekskluzywne produkty. Użytkownicy tego programu otrzymują dodatkowo mobilne kupony, uprawniające do kupowania promocyjnych artykułów wybranych marek czy też atrakcyjnych cenowo usług. Kupony mobilne są opatrzone konkretną wysokością zniżki od 10-70%. Świetną opcją jest tu geolokalizacja, gdyż to właśnie dzięki niej nabędziemy obniżone produkty z najbliższej okolicy (od 1 do 50…

Złap Taxi – Wyszukiwarka taksówek na Androida

Jest wiele sytuacji, w których potrzebujemy zamówić taksówkę. Często mamy jednak problem, aby ją złapać lub po prostu nie posiadamy nr telefonu do żadnej z korporacji. Z pomocą przyjdzie nam wówczas fajna, darmowa aplikacja na Androida – Złap Taxi. Ten polski program zawiera bogatą listę sprawdzonych korporacji taksówkarskich w całym kraju. Program obsługuje 82 miasta oraz 413 korporacji na ich terenie.

Gotujemy – Książka kucharska na Androida

W ogromie ciekawych i użytecznych aplikacji na Android, warto wyróżnić rzecz bardzo przydatną, wydawać by się mogło, tylko dla kobiet. Nic bardziej mylnego. Gotować dziś lubi każdy. Nie każdy potrafi, ale dzięki kieszonkowej wersji książki kucharskiej ma szansę podszkolić swój warsztat. To bogactwo rozmaitych przepisów kulinarnych na każdą okazję. Liczba propozycji kulinarnych rośnie z miesiąca na miesiąc, tak jak i nasze umiejętności. Aplikacja Gotujemy działa również w trybie offline, co jeszcze bardziej przekonuje użytkowników o konieczności jej posiadania.

MobileMPK – Rozkład jazdy MPK na Androida

Interesujący algorytm wyszukiwania połączeń, pomagający namierzyć optymalne połączenie pomiędzy przystankami tramwajowymi czy autobusowymi w konkretnym mieście oraz fakt, że można z niej korzystać w trybie offline, to największe zalety. Dla tych funkcji warto mieć zainstalowany program mobileMPK. Aplikacja pod urządzenia mobilne z systemem Android to funkcjonalne rozwiązanie, zwłaszcza, że umożliwia pobranie mapy dla konkretnego miejsca (ponad 40 lokalizacji). Widżet tej aplikacji można ustawić sobie na pulpicie smartfona np. z rozkładem jazdy konkretnej linii i po kłopocie.

DailyRoads Voyager – Czarna skrzynka na Androida

To, jak bardzo pomocne są dzisiaj urządzenia mobilne, wyposażone w szereg pomocnych aplikacji, jest oczywiste. Choćby taki projekt, jak DailyRoad Voyager. Niezbędne rozwiązanie dla wszystkich kierowców. Program działa, jak czarna skrzynka. Aplikacja dba o nasze bezpieczeństwo w trakcie podróży. Dokładnie rejestruje wszelkie kolizje, stłuczki. Dla nas ważne będą szczególnie te, w których jesteśmy poszkodowani lub gdy, na przykład, sprawca zniknął z miejsca zdarzenia. Zostawił jednak po sobie ślad na nagraniu video.

TripIt Travel Organizer Free – Planer podróży na Androida

Bądź mistrzem w organizacji podróży dzięki podręcznej i bardzo funkcjonalnej aplikacji na Android – TripIt Travel Organizer! Ten organizer to świetne narzędzie za pomocą, którego przechowasz informacje o wszystkich swoich planach podróży (numery rezerwacji lotu, hoteli, wynajmu samochodów itd.). Dzięki aplikacji TripIt masz uporządkowane krok po kroku to, co trzeba załatwić odnośnie wyjazdu służbowego, delegacji, podróży wakacyjnej itp. Wszystko zsynchronizowane jest z serwerem sieci. Ponadto użytkownik może zapisać tu najważniejsze szczegóły wyprawy i udostępnić je na portalach społecznościowych zawsze wtedy, kiedy potrzebuje więcej informacji.