Jesteś w kategorii: Fotografia

Photoaf Panorama Android – Zdjęcia panoramiczne (360)

Programista Oren Bengigi stworzył dla systemu Android coś, co okazało się doskonałym patentem na stworzenie pięknej fotograficznej panoramy. Dzięki specjalnemu czujnikowi orientacji położenia w Twoim telefonie ta aplikacja precyzyjnie wskaże, jak należy trzymać aparat (pod jakim kątem), aby stworzyć zdjęcia, których sekwencje złożą się na niezapomniane ujęcia. Mowa o nowym darmowym programie Photoaf Panorama.

Pixlr-o-matic Android – Aplikacja do obróbki zdjęć

Jeżeli pasjonujesz się fotografią nietypową, szlachetną, nieco podrasowaną to narzędzie z pewnością Ci się przyda, kiedy będziesz starał się obrobić całkiem oczywiste zdjęcia i nadać im ” to coś”. Pixlr-o-matic to darmowa aplikacja stworzona pod system operacyjny Android, ale też iOS, które służy do nakładania na fotografie, rozmaitych efektów graficznych. Producent aplikacji Autodesk Inc. zapewnia, że już w trzech krokach każdy z użytkowników ma szansę wykreować profesjonalne zdjęcia.

Instagram Android

Realia rynkowe nie dają się opisać żadnymi logicznymi regułami. Najpierw na giełdzie za rekordową kwotę debiutuje Facebook, by już w kilka godzin od otwarcia tracić na wartości. Zaraz potem Mark Zuckerberg, założyciel portalu, ogłasza, że przejmuje Instagram – program, pracowników, firmę. Za ni mniej, ni więcej MILIARD dolarów. W co była to inwestycja?