Jesteś w kategorii: Finanse

Aplikacje finansowe na androida.

Mój budżet na Androida

„Mój budżet” to aplikacja zarówno dla osób, które mają problem z kontrolowaniem swoich wydatków, jak i dla tych, które chciałyby po prostu sprawniej i wygodniej zarządzać finansami. Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się zastanawiać, co się stało z Twoimi pieniędzmi, ta aplikacja będzie dla ciebie doskonałym wyborem. „Mój budżet” pozwala na łatwe rejestrowanie wszystkich wpływów oraz wydatków. Na początku może być to nieco czasochłonne, ponieważ stałe kategorie, które skonfigurowano w aplikacji, nie zawsze są adekwatne do naszych indywidualnych wydatków i wpływów. Stąd też konieczne będzie tworzenie własnej bazy…

Ogarnik: przypomina PIT VAT ZUS – Biznesowy kalkulator i terminarz na Androida

Każdy, kto prowadzi własną firmę, a zwłaszcza jest odpowiedzialny za kwestie dotyczące księgowości, powinien mieć zawsze przy sobie ten program. Ogarnik to darmowa aplikacja idealna dla wszystkich przedsiębiorców. Ta innowacyjna usługa pomoże w sposób bardzo rzetelny, zarządzać biznesem. Urok Ogarnika polega na tym, że jest on wygodnym programem na urządzenia mobilne z systemem Android, dzięki któremu informacje o zbliżających się płatnościach PIT, VAT, ZUS itp. otrzymujemy na bieżąco i nie musimy nimi zaprzątać sobie głowy.

Aplikacja mBank Android

Jeśli posiadasz konto bankowe w najpopularniejszym banku internetowym w Polsce, to koniecznie musisz mieć tą aplikację.  Od dzisiaj Twój ulubiony bank będzie zawsze z Tobą. Aplikacja mBank PL Android umożliwia szybki dostęp do rachunków bieżących, kredytów, lokat oraz ubezpieczeń. W celu zapewnienia należytego bezpieczeństwa aplikacja nie zapisuje w telefonie informacji odnośnie loginu oraz hasła.