Mini Golf Game 3D na Androida

Jeśli jesteś fanem golfa, teraz możesz spróbować swoich sił także przy pomocy urządzeń wspierających system Android. Mini Golf Game 3D produkcji Eivaa Games z pewnością zrobi na Tobie wrażenie! Gra jest de facto doskonałym symulatorem, dzięki któremu poczujesz się, jakbyś brał udział w prawdziwych rozgrywkach.

Grafika 3D oraz interesująca oprawa dźwiękowa to elementy, które od razu po uruchomieniu gry zwracają uwagę. Zadaniem gracza jest oczywiście trafienie piłeczką golfową do dołka, warto jednak podkreślić, że w grze możemy brać udział w rozgrywkach w bardzo różnych sceneriach. W grę wchodzą zarówno tradycyjne zielone pola golfowe w wiejskiej scenerii jak i gra na lodowcu czy w scenerii nawiązującej do Halloween. Jednego możesz być pewien – nuda Ci nie grozi! Gra to doskonała rozgrywka zarówno dla osób, które miały okazję przetestować już inne symulacje mini golfa jak dla tych, które stawiają pierwsze kroki na tym gruncie. Nie przypadkiem Mini Golf Game 3D cieszy się sporą popularnością, gra możesz naprawdę przyjemnie zaskoczyć. Przekonaj się o tym sam!
Warto wspomnieć jeszcze, że Mini Golf Game 3D ma aż 45 różnych poziomów trudności. Co więcej, możemy wybrać jeden z dwóch trybów gry – mistrzostwa lub grę na czas. Istotnym atutem jest fakt, że przy uderzeniu piłeczki trzeba zawsze pamiętać o fizyce gry. Rotacja uderzonej piłeczki czy tor jej lotu nie są bynajmniej dziełem przypadku, wszystko zależy od tego, jak zostanie ona uderzona. Gracz musisz wziąć pod uwagę ukształtowanie terenu oraz panujące warunki pogodowe.

Comments are closed.