Hill Racing: wyścig górski na Androida

Hill Racing to dość ciekawa pozycja z gatunku gier wyścigowych, którą wyprodukowała firma ZENTERTAIN LTD. Już na wstępie warto zaznaczyć, że gra w dużym stopniu opiera się na zasadach fizycznych. Gracz musi się do nich stosować, jeśli chce sobie poradzić w czasie jazdy po dość trudnym, górzystym terenie.

Można zdecydować się na jeden z wielu dostępnych pojazdów. Co prawda, znajdziesz tu niejeden samochód, rower lub motor, jednak gra daje nam także ciekawsze możliwości. Być może bardziej przypadnie ci do gustu jazda czołgiem lub traktorem. W grze możemy wybrać różne scenerie. Możliwa jest jazda zarówno w lesie jak i po zboczach wulkanów, na pustyni, w jaskiniach oraz w typowej górskiej okolicy. Za każdym razem trzeba jednak pamiętać, że w grze sterujemy pojazdem zgodnie z zasadami fizyki. W przeciwnym razie na pewno nie uda nam się dojechać do celu. System kontroli nie jest zbyt skomplikowany, mimo to gra jest naprawdę wciągająca. Hill Racing oferuje nam teraz 40 poziomów o różnym stopniu trudności. Spróbuj swoich sił już dziś! Możesz być pewien, że ta z pozoru banalna gra naprawdę Cię wciągnie.
Decydując się w grze na jazdę samochodem lub rowerem, możesz skorzystać z licznych możliwości ulepszenia swego pojazdu; w grę wchodzi m.in. zmiana zawieszenia czy opon. To oczywiście znacznie poprawi Twoje osiągnięcia w grze. Atutem gry jest jest atrakcyjna grafika oraz łatwe sterowanie niezależnie od tego, na jaki pojazd się finalnie zdecydujemy. Jeśli szukasz niezobowiązującej rozrywki, gra na pewno ci się spodoba.

Comments are closed.