Middle Manager of Justice na Androida

Middle Manager of Justice to niebanalna gra strategiczna wyprodukowana przez Double Fine Productions. Gra bazuje na dość oryginalnym pomyśle – otóż gracz wciela się w postać menedżera znanych superbohaterów. Tym razem zamiast ratować świat z najsłynniejszymi bohaterami komiksów, musimy skoncentrować się na profesjonalnej budowie ich wizerunków.

Gracz jako menedżer herosów musi  umiejętnie kierować ich czynami w taki sposób, aby ich wizerunek na tym w żaden sposób nie ucierpiał i tym samym, by zatrudniająca ich firma Justice odniosła wymierne korzyści finansowe. Na samym początku, tuż po objęciu posady menedżera herosów, gracz musi wynająć jakiegoś w miarę taniego superbohatera, który pomoże wyciągnąć firmę z finansowego impasu. Jeśli dobrze wybierzemy i nasz bohater poradzi sobie dobrze z pierwszymi zleceniami, zarobimy pieniądze, dzięki którym możliwe będzie zatrudnienie kolejnych herosów.
Co ciekawe, gra to umożliwia nam także rozwijanie postaci zatrudnianych superbohaterów. Każda zwycięska potyczka pozwala na zdobycie punktów, co oznacza w praktyce zwiększenie mocy danego superbohatera. Warto podkreślić, że jako menedżer musimy trafnie wybierać zadania dla wynajmowanych herosów. Jeśli nasz superbohater nie ma wystarczająco dużo siły, by uporać się z jakimś zadaniem, dla menedżera oznacza to niestety wymierne straty. W trakcie pojedynków gracz zarządza supermocami bohaterów.
Middle Manager of Justice to tytuł dla osób, które znudzone są już typowymi grami akcji. Jako menedżer superbohaterów możemy tutaj kierować zespołem herosów i jednocześnie dbać o rozwój firmy. Mocna stroną gry jest jej grafika, która stanowi bezpośrednie nawiązanie do klasycznych komiksów.

Comments are closed.