Total Conquest na Androida

Wszystkie osoby zafascynowane podbojami Imperium Rzymskiego na pewno zainteresują się również grą wyprodukowana przez francuską firmę Gameloft. Total Conquest to typowa gra strategiczna, która bez wapienia zrobi wrażenie na wszystkich fanach gatunku.

O co dokładnie chodzi w Total Conquest? W grze wcielamy się w postać rzymskiego gubernatora, którego głównym celem jest dalszy rozwój miasta oraz wojska. Realia gry osadzone są w czasie tuż po upadku Juliusza Cezara, zatem nasza postać musisz zmierzyć się z panującym w państwie chaosem. Na początek musimy stworzyć własne miasto. Aby skutecznie obronić je przed najeźdźcami, musimy oczywiście pamiętać o jego odpowiednim umocnieniu. Jako rzymski gubernator gracz musi wyposażyć swoje miasto-państwo w mocne mury obronne, pułapki oraz sprawną armię. A skoro mowa już o wojsku, warto wspomnieć, że twórcy gry umożliwiają nam wybranie jednego z aż 10 różnych typów jednostek wojskowych. Aby sprawnie bronić miasto przed wrogimi wojskami, musimy pamiętać o właściwym przeszkoleniu żołnierzy oraz utrzymywaniu poprawnych kontaktów dyplomatycznych z innymi państwami-miastami.
Jeśli lubisz ciekawe gry o atrakcyjnej grafice osadzone w realiach historycznych, Total Conquest jest dla Ciebie bardzo dobrym rozwiązaniem. W grze możesz zawierać sojusze z graczami z całego świata, co więcej, masz także możliwość porównania swoich osiągnięć z wynikami innych uczestników walki. Zawsze możesz zaprosić do gry znajomych z Facebooka. Gra naprawdę wciąga. Przekonaj się sam!

Comments are closed.