CSR Racing na Androida

CSR Racing na Androida to idealna gra dla prawdziwych fanów motoryzacji. Jeśli i Ty pasjonujesz się sportowymi samochodami najwyższej klasy, musisz osobiście ją przetestować. Na co właściwie możemy liczyć? Przede wszystkim na emocjonujące wyścigi oraz możliwość spersonalizowania wybranego modelu samochodu. Poza zmianą koloru auta czy jego felg możemy także usprawnić je technicznie np. przez dodanie części aerodynamicznych, co powoli nam na odnoszenie większych sukcesów na torze.

Jak w przypadku innych gier wyścigowych, także i w przypadku CSR Racing gracz wybiera najpierw preferowany model samochodu oraz zmienia jego wygląd w dowolny sposób. Podczas wyścigu koncentrujemy się oczywiście wyłącznie na wygranej. Od naszej sprawności na torze wyścigowym zależy, czy otrzymamy środki pozwalające na wprowadzenie dalszych ulepszeń w naszym samochodzie. Kolejne wygrane wyścigi umożliwiają przechodzenie do następnych leveli.Po przejściu do każdego następnego poziomu gry gracz otrzymuje złotą monetę. Jest do dość istotny bonus, ponieważ za kilka takich monet możemy wykupić podniesienie osiągów naszego auta na kilka kolejnych wyścigów albo po prostu odnowić zapas paliwa. Oczywiście wszystkie takie udogodnienia możemy kupić także, płacąc realną gotówką. Co jakiś czas gracz może skorzystać z rabatu na zakup wybranego samochodu.
Gra wyróżnia się wyjątkowo dobrą grafiką. Wszystkie samochody przedstawione są w bardzo realistyczny sposób. Jeśli szukasz emocjonującej rozrywki, powinieneś już teraz ściągnąć CSR Racing. Na pewno będziesz usatysfakcjonowany!

Comments are closed.