Reckless Racing 2 na Androida

Reckless Racing 2 to obowiązkowa pozycja dla wszystkich lubiących dynamiczne gry wyścigowe. Osoby, które miały okazję przetestować pierwszą cześć tej ciekawej gry na Androida również nie będą rozczarowane. Druga część nie odbiega bynajmniej poziomem od pierwszej – duży wybór samochodów, doskonała grafika, płynna animacja – tego właśnie możemy się spodziewać.

Zwłaszcza grafika Reckless Racing 2 zbiera wiele pozytywnych opinii. Gracze, którzy mieli okazję spróbować swoich sił w części pierwszej, zgodnie podkreślają, że w dwójce oprawa graficzna została widocznie poprawiona. Twórcy zwrócili uwagę na wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły, co widać zwłaszcza przy dokładniejszym obejrzeniu dostępnych w grze pojazdów.Gracz może wybrać jeden z kilkunastu proponowanych mu samochodów. Poza własnymi upodobaniami należy pamiętać także i o tym, by dopasować możliwości konkretnego modelu do danego toru wyścigowego. W Reckless Racing 2 możemy ściągać się na 24 różnych trasach, które są zdecydowanie dłuższe oraz mniej bezpieczne niż w pierwszej części gry. W praktyce oznacza to, że gracz musi nie tylko wybrać odpowiedni pojazd, ale także dostosować technikę jazdy do realiów panujących na torze. Z racji tego, że Reckless Racing 2 jest trudniejsza od pierwszej części, musimy liczyć się także z większą ilością stłuczek oraz częstszym wypadaniem z toru

Gra oferuje nam tryb kariery, w którym możemy nie tylko kupować nowe samochody, ale także zająć się ich profesjonalnym tuningiem. Możemy podnieść osiągi samochodu, dopasować jego kolor oraz felgi do naszych upodobań itd.

Comments are closed.