The World of Magic na Androida

Jeśli jesteś pasjonatem gier MMORP i masz ochotę spróbować czegoś naprawdę ciekawego? The World of Magic na pewno Cię nie rozczaruje. Realistyczne bitwy, szeroki wybór broni, doskonała grafika i dobra oprawa muzyczne powodują, że gra może zostać z powodzeniem zaliczona do najlepszych pozycji w kategorii MMORP na Androida.

The World of Magic to niepowtarzalna okazja, aby wziąć udział w wielu pasjonujących przygodach w fantastycznym świecie. Gracz już na początku może zdecydować się na jedną z trzech proponowanych postaci: wojownika, łucznika, oraz czarodzieja. Wybór konkretnej opcji pociąga za sobą w konsekwencji korzystanie z konkretnego rodzaju broni. W przypadku wojownika jest to miecz, łucznik może korzystać albo z łuku albo z miecza, czarodziej natomiast w walce wykorzystuje swoje zdolności magiczne. Niezależnie od tego, jaką postać wybierzemy, musimy także podjąć decyzję po której stronie konfliktu pomiędzy Cesarstwem Siras i Królestwem Lanos się ona opowie.
The Wold od Magic to gra dynamiczna, w której możemy spodziewać się licznych zwrotów akcji. Warto podkreślić, że możemy rozmawiać z innymi graczami na czacie. Co więcej, możliwe jest również toczenie porywających bitew w czasie rzeczywistym. Jeśli dobrze czujesz się w klasycznym klimacie fantasy i w dodatku lubisz gry MMORP, zdecydowanie powinieneś sam wypróbować The World of Magic. Walki z zamieszkującymi fantastyczną krainę potworami, rozwijanie własnej postaci oraz możliwość komunikowania się z innymi graczami to gwarancja doskonałej rozrywki.

Comments are closed.