Hill Climb Racing na Androida


Dla każdego pasjonata gier samochodowych, ale nie tylko, programiści Fingersoft stworzyli wciągającą, a przy tym niezwykle zabawną aplikację na Androida. Ta darmowa propozycja oparta jest na zasadach fizyki. O co chodzi? Bohater gry to Newton Bill, który jest początkujacym adeptem wyścigów pod górę. Razem z nim wyruszasz na wyprawę w nieznane, czasem wbrew prawom fizyki. Czy podejmiesz się zdobycia najwyższych szczytów Księżyca razem z Newtonem Billem i spełnisz jego największe marzenie?

Cztery etapy trudności czekają na gracza, który ma szansę zdobywania monet za najbardziej ryzykowne triki. Monety te przydadzą się następnie do rozbudowywania samochodu oraz możliwości pokonywania długich tras po wzgórzach, pustyniach, na lodowcu czy na Księżycu. Do tego trzeba pamiętać również o częstym tankowaniu samochodu Billa.

Aplikacja jest świetna pod względem symulacji praw fizyki oraz przyjemnej grafiki, z przymrużeniem oka, która nie rozprasza gracza. Czerwone autko, przy naszej pomocy będzie wykonywało mnóstwo zwariowanych trików i susów, oczywiście bez wywrotek, a z bonusami. Sterowanie tu jest intuicyjne i łatwe. To sprawia, że autko zachowuje się bardzo realnie. Niewątpliwie grywalność na wysokim poziomie. Wszelkie detale gry, wyjątkowo urozmaicają jej historię i sprawiają, że obecnie jest to jedna z najbardziej udanych gier na Android.

Pobierz grę Hill Climb Racing na Androida:
[qr]https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fingersoft.hillclimb[/qr]

Comments are closed.