Angry Birds Star Wars na Androida


Z pewnością dobrze znasz, kultowe i bardzo niesforne Angry Birds. Jeżeli jednocześnie jesteś fanem tej logicznio-zręcznościowej aplikacji, z pewnością nie możesz pominąć jej gwiezdnej wersji rodem z filmów George’a Lucasa. Angry Birds Star Wars nadciągają! Poznaj kolejną wciągającą część złośliwych ptaszków. Wielu użytkowników, którzy mogą już korzystać z tej aplikacji twierdzi, że gra to dość mocne połączenie tych charakterystycznych wątków popkulturowych. Wielu zagorzałym sympatykom filmowej klasyki może nie spodobać się taka koncepcja.

Niemniej jednak propozycja od Rovio Mobile Ltd. zapowiada się znakomicie. Doskonała animacja i ciekawa fabuła to najlepsze połączenie. Odwiedzaj z ptakami wszystkie planety, na jakie dotarli bohaterowie Star Wars: Gwiazdę Śmierci, Tatoonie a potem Hoth. Tu każdy użytkownik może odkrywać bonusowe plansze z C-3PO czy R2-D2.
Na zachętę jest tu 80 poziomów, więc będzie co robić w długie zimowe wieczory.
Bohaterowie Angry Birds Star Wars maja oczywiście do dyspozycji kultowe miecze świetlne, lasery itp. Z nowości, w grze pojawiły się nowe ptaki oraz nowatorskie mechanizmy rozgrywki. Gramy przy dźwiękach muzyki z Gwiezdnych Wojen. Czy taka luźna kombinacja tych dwóch znanych produkcji zostanie dobrze przyjęta? Przekonaj się. Już dziś ściągnij na swojego smartfona z systemem Android tę aplikację! Ocenisz sam! Zobacz czy wściekłe ptaki dobrze czują sie w kosmicznej przestrzeni.

Pobierz grę Angry Birds Star Wars na Androida:
[qr]https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rovio.angrybirdsstarwars.ads.iap[/qr]

Comments are closed.