Pou – Wirtualne stworzonko (Tamagotchi) na Androida


Ostatnimi czasy smartfony i inne urządzenia mobilne opanowała pewna darmowa aplikacja na Android. Programiści ze studia Zakeh proponują Pou! Jeżeli będąc dzieckiem miałeś popularne wówczas Tamagotchi, to już wiesz o co chodzi. Pou to Twój wirtualny pupil, którego musisz karmić, kąpać czy bawić się z nim. Jednym słowem wymaga, tak jak każde zwierzątko pielęgnacji. Możesz patrzeć, jak rośnie, osiąga kolejne poziomy rozwoju. Ten proces pozwala na odblokowywanie kolejnych tapet aplikacji czy ciekawych strojów i akcesoriów dla swojego Pou.
Dobra opieka nad zwierzakiem pozwala na modyfikację jego wyglądu lub eksperymentowanie w laboratorium z zagadkowymi miksturami. To rekreacyjna propozycja dla dorosłych, ale również bardzo pouczająca aplikacja dla najmłodszych. Dzięki niej mogą oni przekonać się, że posiadanie takiego stworzonka wymaga sporej cierpliwości i odpowiedzialności. Z pewnością wykształca poczucie obowiązku.
Jako opiekunowie Pou możemy dysponować 4 pokojami: salonem gier, sypialnią, kuchnią i laboratorium. Najciekawszym miejscem jest Salon Gier. Tu nasz podopieczny może aktywnie relaksować się, a przy tym zbierać niezbędne złote monety, do wykorzystania w sklepie. Gra pomimo swej prostoty niesamowicie wciąga, szczególnie, że można wejść tu na tryb społecznościowy. Dzięki niemu nasz Pou ma szanse odwiedzić pupilki naszych znajomych i pobawić się z nimi.

Pobierz aplikację POU na Androida:

[qr]https://play.google.com/store/apps/details?id=me.pou.app&hl=pl[/qr]

Comments are closed.