Literaki (Wordfish) na Androida


Jesteś pasjonatem gier w stylu Scrabble? Uwielbiasz bawić się słowami? Jeśli szukasz nowych, niestandardowych pomysłów na tego typu grę w wersji mobilnej, śmiało możemy polecić Ci WordFish, czyli Literaki. To darmowa aplikacja na urządzenia mobline z systemem Android, czy iOS. Gra jest wciąż w fazie rozwoju i udoskonalania. Deweloperzy tej aplikacji, firma Aexol, zapowiadają jednak, że efekt końcowy będzie wart wszystkich starań nad poprawą jej funkcjonalności.
Główne zalety gry Literaki to duża ilość power-upów oraz multiplay do 4 graczy. WordFish daje możliwość poruszania się w 17 wersjach językowych. Aplikację tę można bez problemu odpalić na niemal wszystkich urządzeniach mobilnych tj. smartfony, mp3-player’y, tablety. Ta podwodna gra słowna to gratka nie tylko dla polonistów czy poliglotów. To również szansa kreatywnego spędzania wolnego czasu ze swoimi przyjaciółmi.
Tę strategiczną grę cechuje ciekawa dynamika i niebanalna konwencja. Wszystko rozgrywa się w podwodnym świecie, pełnym raków, krabów, ryb i wodorostów. Tu pokażesz swoje umiejętności układania słów on-line oraz w trybie „gorących krzeseł”. Twoja błyskotliwość i szybkość będzie stopniowo nagradzana bonusami. Wówczas masz szansę odblokowania kolejnych liter, czy bohaterów, którzy potrafią całkowicie zmienić mechanikę gry. Trafiając na Deszcz Liter zbierzesz wszystkie brakujące Ci klocki. Wystarczy źle wpisane słowo, a już armia raków zabiera Ci litery. Lepiej dobrze się przygotuj na podwodną batalię, gdzie waży się słowa! W grę WordFish możesz zagrać zawsze, wszędzie i z kimkolwiek chcesz.

Pobierz grę Literaki na swój telefon lub tablet:
[qr]https://play.google.com/store/apps/details?id=sh.wordfi[/qr]

Comments are closed.