Listonic – Wygodna lista zakupów na Androida


Aplikacja idealna dla zapominalskich! Wygodna lista zakupów Listonic, ucieszy ich, ale nie tylko. Ten polskiego pochodzenia projekt, wciąż zaskakuje, ponieważ nieustannie się rozwija. Jest to pomocna lista zakupów, która sprzyja oszczędzaniu. Dzięki niej unikniemu całej masy nieprzemyślanych, niepotrzebnych kosztów. Wystarczy zainstalować ją w swoim smartfonie, a wiget aplikacji przenieść na pulpit. Użytkowników cieszy przede wszystkim przyjemną, czytelną formą, oraz możliwością synchronizacji poprzez sieć.

Dziś ten projekt jeszcze bardziej rozbudowuje się i wzbogaca o funkcjonalne opcje. Listonic to między innymi zbiór ofert promocyjnych, z naszych ulubionych supermarketów. Dzięki temu mamy okazję wyboru najciekawszej ofery promocyjnej, która pozwoli nam wydać mniej niż zwykle.

Program jest darmowy i przeznaczony dla posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android. Polscy programiści wybrali bardzo niekonwencjonalną ścieżkę koncepcji, również jeżeli chodzi o reklamę wielu produktów, przy dodawaniu ich do listy. Tu także znajduje się pomocny skaner kodów kreskowych. Rewelacja! W XXI wieku nie wypada chodzić z kartką po sklepie w poszukiwaniu produktów, kiedy masz do dyspozycji nowoczesny system zarządzania domowymi zakupami Listonic! Warto nadmienić, że aplikacja ta wygrała w kategorii „Polska aplikacja na Android”, w konkursie Generation Mobile 2012. Mamy z czego być dumni!

Pobierz aplikację Listonic na Androida:
[qr]https://play.google.com/store/apps/details?id=com.l[/qr]

Comments are closed.