Agent Dash na Androida


Lubisz gry zręcznościowe? Agent Dash będzie dla Ciebie idealną propozycją. W grze wcielamy się w postać tytułowego agenta, którym biegamy po różnych niebezpiecznych okolicach i napotykamy tam różnorakie przeszkody. Te bariery musimy oczywiście sprawnie ominąć, a nie jest to wbrew pozorom łatwe. Im większy dystans przebędziemy tym oczywiście poziom gry wzrasta. Powinniśmy się maksymalnie skupić w niektórych momentach i dokładnie wiele ruchów przemyśleć.

Agent Dash to gra zręcznościowa, w której oczywiście nie może zabraknąć rozmaitych ulepszeń. To właśnie za nie, przede wszystkim pokochamy tę grę. Ulepszenia odblokowujemy, dzięki zdobytym w trakcie różnych poziomów, diamentów. Przed rozpoczęciem gry mamy szansę na dobór agenta, jakim pragniemy się stać. Gra jest poważnym konkurentem dla podobnej gry Running Fred czy Temple Run. Według użytkowników wszystkich tych gier, Agent Dash jest zdecydowanie najciekawszą propozycją.

Tu rozgrywka nie nuży po kilkunastu minutach, z kolejnymi planszami staje się prawdziwym wyzwaniem. Gracz ma do dyspozycji gadżety: tajniacki sprzęt np. jet-pack, zdobywany na kolejnych kilometrów trasy pokonywanej przez agenta. Można również wykupić nowego agenta. Gra jest ciekawa, szczególnie ze względu na zmieniające się środowiska, ponadto zadowala jej optymalizacja idealna pod urządzenia mobilne z systemem Android, oprawa muzyczna i wizualna jest świetna. Agent Dash to darmowa propozycja, w którą można rywalizować z przyjaciółmi na Facebooku i mieć z tego doskonałą frajdę!

Pobierz grę Agent Dash na Androida:
[qr]https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fullfat.android.agentdash[/qr]

Comments are closed.