Złap Taxi – Wyszukiwarka taksówek na Androida

Jest wiele sytuacji, w których potrzebujemy zamówić taksówkę. Często mamy jednak problem, aby ją złapać lub po prostu nie posiadamy nr telefonu do żadnej z korporacji. Z pomocą przyjdzie nam wówczas fajna, darmowa aplikacja na Androida – Złap Taxi. Ten polski program zawiera bogatą listę sprawdzonych korporacji taksówkarskich w całym kraju. Program obsługuje 82 miasta oraz 413 korporacji na ich terenie.

Aplikacja wykorzystuje moduł GPS, który pomaga wyszukać numery telefonów do taksówkarzy w konkretnym mieście. Dowiemy się również, jakie są stawki za przejazd (sortowanie wg aktualnych cen) i gdzie mamy możliwość zapłacenia kartą. Ta aplikacja pozwala na wybór najtańszej korporacji w danym mieście i wyliczenie kosztu trasy. Tu możemy spodziewać się przejrzystej nawigacji i łatwej obsługi.

Program jest niezbędny podróżnym w obcym mieście, oszczędnym, imprezowiczom, biznesmenom w delegacji i wszystkim osobom w pośpiechu. Taksówkę można zamówić bez konieczności dzwonienia (przez internet), a po określeniu swej lokalizacji na mapie, otrzymamy informacje o najbliższych korporacjach, z których możemy śmiało skorzystać.

Pobierz aplikację Złap Taxi na Androida:
[qr]https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zlaptaxi.android.ui[/qr]

Comments are closed.