Gotujemy – Książka kucharska na Androida

W ogromie ciekawych i użytecznych aplikacji na Android, warto wyróżnić rzecz bardzo przydatną, wydawać by się mogło, tylko dla kobiet. Nic bardziej mylnego. Gotować dziś lubi każdy. Nie każdy potrafi, ale dzięki kieszonkowej wersji książki kucharskiej ma szansę podszkolić swój warsztat. To bogactwo rozmaitych przepisów kulinarnych na każdą okazję. Liczba propozycji kulinarnych rośnie z miesiąca na miesiąc, tak jak i nasze umiejętności. Aplikacja Gotujemy działa również w trybie offline, co jeszcze bardziej przekonuje użytkowników o konieczności jej posiadania.

Osoby, które już posiadają tę aplikację, cenią sobie w niej bardzo prosty, przejrzysty sposób poszukiwania konkretnych przepisów. Każdy szczegół programu Gotujemy jest dopracowany i zrozumiały. Znajdziemy tutaj propozycje dań o różnym stopniu trudności. W poprawionej wersji aplikacji, ulepszono interfejs, usprawniono wyszukiwarkę oraz dodano wiele nowych przepisów. Dzięki temu można narzędzie nazwać najlepszym spośród dotychczas dostępnych w tej kategorii na Androida.

Każdy tu znajdzie to, czego w danej chwili potrzebuje, oczywiście na miarę swojego apetytu: tradycyjne polskie dania, desery, ale także te bardziej egzotyczne przepisy. Dodatkową opcją Gotujemy jest tabela kalorii, każdego dania, a oprócz niej jest jeszcze przelicznik miar w formie tabelki. Twórcy programu, Megabyte Bomb, ze swoim projektem trafili w dziesiątkę!
Pobierz aplikację Gotujemy na Androida:
[qr]https://play.google.com/store/apps/details?id=com.megabytebomb.com[/qr]

Comments are closed.