DailyRoads Voyager – Czarna skrzynka na Androida


To, jak bardzo pomocne są dzisiaj urządzenia mobilne, wyposażone w szereg pomocnych aplikacji, jest oczywiste. Choćby taki projekt, jak DailyRoad Voyager. Niezbędne rozwiązanie dla wszystkich kierowców. Program działa, jak czarna skrzynka. Aplikacja dba o nasze bezpieczeństwo w trakcie podróży. Dokładnie rejestruje wszelkie kolizje, stłuczki. Dla nas ważne będą szczególnie te, w których jesteśmy poszkodowani lub gdy, na przykład, sprawca zniknął z miejsca zdarzenia. Zostawił jednak po sobie ślad na nagraniu video.

Smartfon mocujemy przy lusterku wstecznym, uruchamiając na początku trasy aplikację DailyRoad, a potem cały jej przebieg możemy sobie odtworzyć, jak film. Program jest zasobny w opcje fotograficzne, posiada rejestrator wideo niezbędny zwłaszcza w dłuższej podróży. Czas nagrywania, czy otrzymywanie różnych sekwencji zależy od wcześniejszych ustawień. Otrzymane materiały z przebiegu podróży można przechować na serwerze, by nie zajmować pamięci urządzenia.

Rejestrator automatycznie uruchamia się podczas bardzo groźnego wstrząsu (wypadku), automatycznie określa geolokalizację (dokładny adres) zdarzenia, posiada również opcję regulacji jasności w czasie jazdy nocą, co zwiększa koncentrację kierowcy. Zaletą aplikacji jest na pewno brak reklam. Dzięki temu rozwiązaniu każdy kierowca może cieszyć się bezpieczną, bo monitorowaną stale podróżą.
Pobierz aplikację DailyRoads Voyager na Androida:
[qr]https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dailyroads.v[/qr]

Comments are closed.