Time Table – Plan Lekcji na Androida

Plan lekcji w wersji elektronicznej to konsekwencja potrzeb współczesnych uczniów, ale także, rodziców i studentów, których bardzo duża grupa posiada telefon z systemem Android. Dziś mając tę aplikację na swoim urządzeniu mobilnym, nie trzeba sporządzać kilku wersji planu w wersji papierowej, tradycyjnej. Darmowy program Time Table daje dużo więcej możliwości dla jego użytkowników.

Do najciekawszych zalicza się m.in. automatyczne wyciszanie dzwonków podczas godziny lekcyjnej, a także odmierzanie czasu do końca zajęć i wiele innych bardzo praktycznych funkcji. Wystarczy nanieść dane odnośnie godziny i konkretnych przedmiotów. Można tu również w łatwy sposób przenosić – eksportować, importować pliki CSV pomiędzy różnymi urządzeniami.

Oprócz tego przy każdym przedmiocie można zamieszczać notatki – aktualności, informacje o kartkówkach, zebraniach, egzaminach, zapisywać uzyskane oceny, co potem pozwoli na wyliczenie sobie średniej arytmetycznej na semestr (czyli również spełnia funkcje elektronicznego dziennika). Plan lekcji to multinarzędzie edukacyjne na miarę XXI wieku. Time Table to aplikacja przejrzysta, czytelna i bardzo pomocna w organizowaniu życia szkolnego każdemu uczniowi, ale też studentowi.
Pobierz aplikację Time Table:
[qr]https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gk.Timetable[/qr]

Comments are closed.