TripIt Travel Organizer Free – Planer podróży na Androida


Bądź mistrzem w organizacji podróży dzięki podręcznej i bardzo funkcjonalnej aplikacji na Android – TripIt Travel Organizer! Ten organizer to świetne narzędzie za pomocą, którego przechowasz informacje o wszystkich swoich planach podróży (numery rezerwacji lotu, hoteli, wynajmu samochodów itd.). Dzięki aplikacji TripIt masz uporządkowane krok po kroku to, co trzeba załatwić odnośnie wyjazdu służbowego, delegacji, podróży wakacyjnej itp. Wszystko zsynchronizowane jest z serwerem sieci. Ponadto użytkownik może zapisać tu najważniejsze szczegóły wyprawy i udostępnić je na portalach społecznościowych zawsze wtedy, kiedy potrzebuje więcej informacji.

Aplikacja umożliwia otrzymywanie maili dotyczących potwierdzeń wylotu, terminów wycieczki (automatyczna wiadomość na Gmaila). To idealny program dla osób często podróżujących, dzięki któremu zawsze wiedzą, kiedy, gdzie i dokąd zmierzają. Ponadto aplikacja na bieżąco informuje o prognozie pogody, udostępnia pomocne wskazówki i mapy miejsc docelowych. Przy użyciu tych map, w szybki sposób można odnaleźć najbliższą restaurację, adresy polecanych hoteli w okolicy, atrakcje turystyczne i dodać je do trasy wycieczki. Program tworzy kompleksowy informator miejsc, do których się wybieramy, wystawia opinie i udziela wskazówek, jakie mogą się w trasie bardzo przydać.

To również narzędzie społecznościowe, gdyż niewątpliwie łączy ludzi, których pasją jest podróżowanie. Aplikacja TripIt to możliwość wyszukiwania punktów zainteresowań tzw. POI oraz wystawiania im ocen oraz ważnych rekomendacji tych miejsc. Dzięki temu, my jako użytkownicy tej aplikacji, możemy czerpać z naszych eskapad jeszcze więcej wartościowych informacji. Minusem darmowej wersji tego programu jest obecność reklam, które w wersji Pro już nie występują.
Pobierz aplikację TripIt Travel Organizer Free:
[qr]https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tripit[/qr]

Comments are closed.