Cardiograph (pulsometr) – Urządzenie do pomiaru tętna na Androida


Dla wielu z nas tempo życia jest za szybkie. Stąd często mamy problemy z sercem. Nerwy, ciągła pogoń za karierą, stres w pracy, niezdrowy styl życia. To wszystko odbija się na kondycji naszego serca. Aby zawsze mieć pod kontrolą stoje tętno, powstała ciekawa aplikacja na Android i iOS, dzięki której można zmierzyć puls. Twórcą programu jest MacroPinch, który oferuje tę aplikację całkowicie darmowo. Już teraz możesz zainstalować ją w swoim telefonie.

Cardiograph, bo o nim mowa, będzie będzie miał zawsze pod kontrolą pracę Twojego serca. Używając aparatu fotograficznego, flesza w komórce, aplikacja zbada puls i pomoże określić, czy jest blisko tej niebezpiecznej granicy. Sam program jest graficznie bardzo ładny, czytelny w odbiorze. Wyrazisty wykres pracy serca, dzięki przyłożeniu palca do kamerki telefonu.
Warto dodać, że Cardiograph wymaga obecności lampy błyskowej. Można stworzyć swój profil z historią, jak i profile dla członków swojej rodziny. Niektórzy twierdzą, że aplikacja to placebo, ale znaczna większość potwierdza faktyczne wyniki i ich poprwaność. W każdym razie, jak na darmowy program warto trzymać rękę na pulsie:)
Pobierz:
[qr]https://play.google.com/store/apps/details?id=com.macropinch.hydra.android[/qr]

Comments are closed.