Car Locator – Lokalizator samochodu na Androida

W ferworze różnych zajęć w ciągu dnia albo kilkugodzinnych zakupów zapomniałeś, gdzie zaparkowany jest Twój samochód? Dzięki aplikacji Car Locator już nigdy więcej nie będziesz miał kłopotów z odnalezieniem auta. Anush Soft stworzyła darmową wersję tej aplikacji idealnie dostosowanej pod system Android. Wystarczy zaznaczyć na nim miejsce postoju, a program wykorzystując nawigację GPS i Google Maps bez problemu zlokalizuje Twój samochód.

Jakie kroki trzeba po kolei wykonać, by odnaleźć zagubiony wóz? Po zaparkowaniu pojazdu należy uruchomić aplikację i zaznaczyć miejsce postoju, na mapie. Po kilku godzinach, gdy powracamy na parking, aplikację włączamy ponownie, a ona już szybko wyznaczy nam miejsce parkingowe naszego auta. Car Locator to bardzo skuteczne, a jakże proste rozwiązanie.

Program ten można wykorzystać podobnie, w trakcie pobytu w różnych miastach. Funkcja określa dokładny dystans, który dzieli nasze auto od nas, czy precyzyjny kierunek, w jakim musimy iść, by trafić wprost na nasz samochód. Jeżeli spodobała Ci się idea tego programu, warto go mieć na wypadek gdy nie możesz sobie przypomnieć, gdzie zostawiłeś swój pojazd. To naprawdę pomocna rzecz!
Pobierz aplikację Car Locator na Androida:
[qr]https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sure.anush.car.loc[/qr]

Comments are closed.