Batman The Dark Knight Rises Android


Gra Batman The Dark Knight Rises The Mobile Game to program wydany przez Gameloft i przeznaczony dla posiadaczy urządzeń mobilnych z zainstalowanym systemem Android. Jest ona bezpośrednio oparta na doskonałym filmie o tej samej nazwie, który wszedł do kin w ostatnim czasie. Gracz wciela się tutaj w Bruce Wayne’a, który musi stawić czoła przeciwnikom w Gotham City. Oprócz tytułowego bohatera, w grze pojawiły się również inne, sprzymierzone z Batmanem, postacie znane z filmu – komisarz Gordon, Kobieta Kot czy Lucius Fox. Głównym przeciwnikiem Batmana będzie Bane, natomiast przeważająca większość reszty przeciwników w grze to drobni kryminaliści.

Technologia gry oparta została na udostępnieniu graczowi otwartego świata, opartego na mieście Gotham City. Gra posiadaczom urządzeń z systemem Android ma do zaoferowania dziesiątki misji, które są uatrakcyjnione wieloma zdarzeniami losowymi. W najnowszej grze z Batmanem w roli głównej nie zabrakło akcji. Gracz będzie musiał zmierzyć się z odbijaniem uwięzionych zakładników, zamachowcami wyposażonymi w materiały wybuchowe a także uciekać z więzienia i brać udział w pościgach na ulicach Gotham City. W trakcie rozgrywki gracz będzie musiał ponadto zbierać przedmioty znajdowane na terenie miasta. Są one nieraz konieczne, aby odblokować dostęp do kolejnych ulepszeń, unikatowych ciosów lub nowych umiejętności głównego bohatera. W ekwipunku znajduje się między innymi pełny arsenał broni, które wymagają od gracza nauki jego obsługi. Dotyczy to również poszczególnych narzędzi, takich jak bosak lub batarang wykorzystywany jako broń do eliminacji przeciwników. Dostępne w grze pojazdy będą pomocne chociażby wtedy, gdy kopnięcia oraz podręczny arsenał będą niewystarczające. Przykładowo motocykl Bat-Pod przy da się do misji specjalnych zaś pojazd latający The Bat skróci przemieszczanie się między odległymi punktami ogromnego Gotham City.

Producent gry postarał się, aby system walk wyglądał emocjonująco. Zawiera on wiele różnych ruchów i wzbogacono go efektami filmowymi. Natomiast samo miasto jest ogromne i podzielone na wiele dzielnic, umieszczonych na sporej mapie. Grafika gry Batman The Dark Knight Rises The Mobile Game stoi na wysokim poziomie i zachowuje płynność na większości sprzętach mobilnych z systemem Android. Widać zatem, że gra oparta na Batmanie prezentuje się lepiej niż inna ekranizacja producenta Gameloft, oparta na produkcji kinowej Men In Black 3. Cena nowej gry na system Android to 7 dolarów, co w przeliczeniu daje mniej więcej 24 złotych.
[qr]https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftKRHM[/qr]

Comments are closed.