Asphalt 7: Heat Android


Gra, stworzona przez Gameloft, oferuje do sześćdziesięciu różnorodnych samochodów, produkowanych przez renomowanych w branży producentów. Do dyspozycji znajdą się więc pojazdy marki Audi, Lamborghini czy Aston Martin (model DeLorean).
Asphalt 7: Heat oferuje grafikę wysokiej klasy, porównywalną do tej, którą może pochwalić się pecetowa gra Need For Speed: Underground 2. Jednakże w porównaniu z szóstą częścią tej gry, nie jest od niej znacząco lepsza. Mimo tego można spodziewać się wysokiej klasy detali przedstawionych w grze – lokacje udostępnione do ścigania się jak i samochody graczy. Silnik graficzny tej gry nie jest zbyt wymagający odnośnie sprzętu, dlatego też da się uruchomić ją na słabszym sprzęcie z jednordzeniowym procesorem.
W grze dostępnych jest łącznie sześć trybów, podzielonych na piętnaście tras oraz sto pięćdziesiąt zróżnicowanych wyścigów. Tryby gry zostały posegregowane w trzy grupy. Quick play składa się z mniejszych trybów a trzecim z nich jest multiplayer.
Gracz posiadający sprzęt mobilny z systemem Android pościga się w grze piętnastoma trasami, ulokowanymi w miastach i rejonach całego świata. Będą wśród nich takie lokacje jak Paryż, Hawaje, Londynie, Miami lub Rio de Janeiro. Plansze zaprojektowano w ciekawy sposób.
W grze zainstalowano całkowicie przebudowany system multiplayer, do którego dostęp gwarantuje jedynie usługa Gameloft Live. Dzięki niemu można zmierzyć się z dodatkowo czterema innymi posiadaczami urządzeń na system Android, którzy również zainstalowali grę Asphalt 7: Heat. W tym trybie można tworzyć statystyki poszczególnych graczy, zestawiające ich osiągnięcia, statystyki. Dostęp do sieci pozwala wyszukiwać nowych potencjalnych rywali do rozgrywki w oparciu o system kojarzenia.
Przed kupnem gry na stronie Google Play, na co trzeba będzie wydać mikroskopijną wręcz kwotę 3 złote i 16 groszy, należy przygotować w pamięci swojego urządzenia przenośnego z systemem Android ok. 1,36 gigabajta wolnego miejsca. Wersja systemu Android, z którą współpracuje gra Asphalt 7: Heat to minimum 2.2.
Przy tworzeniu gry nie ustrzeżono się przed drobnymi mankamentami. Są nimi drobne błędy a także niekiedy narzucający się spam związany z mikropłatnością. Wiąże się on z propozycjami, wyświetlanymi w trakcie gry i zachęcającymi do dokupienia dodatków mających wspomóc rozgrywkę. Ponadto, jak wskazano wyżej, tryb multiplayer wymaga uruchomionego dostępu do internetu w trakcie grania. Program automatycznie po uruchomieniu sprawdza, czy sieć jest aktywna. Jeżeli nie będzie, to możliwość dalszej zabawy zostaje wstrzymana.
[qr]https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftA7HM[/qr]

Comments are closed.