GO Launcher EX Android


Program GO Launcher EX dla urządzeń mobilnym z systemem Android został pomyślany jako udoskonalona wersja rozwojowa popularnej aplikacji GO Launcher. Jego możliwości obejmują wspaniałe motywy oraz błyskawiczne przestawienie prędkości. Program można pobrać bez konieczności ponoszenia opłat.

Producent GO Launcher EX przewidział również fantazyjne przejścia ekranów. Można je uruchomić w oparciu o następujący schemat: Menu -> ustaw GO Launchera -> Ustawienia wyświetlania -> Przejście ekranu. Istotną z punktu widzenia wielu osób zaletą jest bezpłatna obsługa przewijania czy rozszerzane widżety. Równie łatwe jest przejście do zmiany ikon czy uruchomienie funkcji folderów i menadżera zadań w siatce aplikacji – trzeba jedynie nacisnąć długo ikonę na ekranie, by przejść do trybu edycyjnego. GO Launcher EX to także płynność przewijania modyfikowana w ustawieniach ekranu, obsługiwanie gestów – na ekranie jak i dla poszczególnych okonek na pasku aplikacji czy też dostęp do obsługi motywów.

Menu w aplikacji funkcjonuje w jednym z trzech dostępnych trybów – dwóch poziomych a także jednego pionowego. Oba poziome tryby charakteryzuje stronicowanie, zaś jeden z nich jest zapętlony, co oznacza, iż na ostatniej stronie listy próba podglądu kolejnych pozycji zakończy się powrotem na początek.

Jednakże GO Launcher EX dla systemu Android ma pewne, drobne wady, jak problem lagów na ekranie głównym. Można temu zaradzić poprzez zmienienie prędkości przesunięcia w ustawieniach ekranu w oparciu u schemat: Menu -> Ustaw GO Launchera -> Ustawienia wyświetlania -> Szybkość przesunięcia. Proste czynności, takie jak odinstalowywanie aplikacji, tworzenie nowych folderów, zmiana położenia jest możliwe dzięki przytrzymywaniu ikony wskazanego programu w siatce aplikacji. Natomiast wejście do podglądu ekranu w celu edytowania strony na głównym ekranie telefonu lub tabletu da się zrobić poprzez złączenie razem palców.

GO Launcher EX umożliwia odpalanie nie tylko standardowych, przewijanych widżetów, gdyż prócz nich można dodawać je w wersji GOWidgets (takie jak API), które będą współpracować wyłącznie z tą aplikacją. Celem tych dodatkowych widżetów jest ujednolicanie charakterystyki interfejsu programu. Nadto wbudowano aplikację GO Store. Za jej pomocą da się zebrać w jednym miejscu odnośniki do Android Market, który prowadzi do dodatkowych tematów, widżetów oraz narzędzi do programu.
Wymaganie systemowe aplikacji GO Launcher EX dla systemu Android ma niewielkie wymagania odnośnie pamięci, dzięki czemu chodzi płynnie nawet na starych urządzeniach przenośnych.
Pobierz aplikację:
[qr]https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gau.go.launcherex&hl=pl[/qr]

Comments are closed.