Ipla Android – Darmowa telewizja internetowa


Podstawowym zadaniem programu Ipla w wersji na system Android jest darmowe oglądanie na swoim telefonie albo tablecie telewizji internetowej. Na chwilę obecną udostępniono łącznie 20 tysięcy plików video w formacie VOD, co zapewnia możliwość oglądania ponad 8,5 tysiąca godzin oglądania. Ipla na Androida pozwana na dostęp do wielu znanych programów telewizyjnych, kabaretów, serwisów informacyjnych, koncertów, teledysków oraz seriali. Aktualnie dostępnych jest sześć kanałów, takich jak TV Biznes, Polsat News, 4Fun.tv, iTV, Superstacja oraz Rebel TV. Repertuar seriali obejmuje przykładowo „Szpilki na Giewoncie”, „Świat według Kiepskich”, „Włatców móch” czy „Hotel 52”. Miłośnicy konkretnego rodzaju zamiłowań znajdą tutaj między innymi programy „Dekoratornia”, „Autonomia” albo „Chcę być piękna”. Do tego dochodzą jeszcze programy rozrywkowe czy serwisy informacyjne.

Ipla na system Android umożliwia odtwarzanie plików VOD w dwóch wariantach. Po pierwsze w wersji on-line konieczny będzie dostęp do sieci poprzez Wi-Fi albo 3G. Natomiast w przypadku braku połączenia z internetem (podróż pociągiem, samolotem, promem lub przebywanie na wczasach plenerowych), pliki video można odtwarzać jedynie po uprzednim ściągnięciu ich do wersji off-line.
Interfejs aplikacji oparty jest na schematycznej według kategorii tematycznych nawigacji oraz mobilności dostępu do plików video i TV. Uzupełnia go opcja polecania konkretnych filmów znajomym, co robi się wysyłając im tradycyjną wiadomość e-mail przez pocztę elektroniczną. Najnowsza wersja programu Ipla dedykowanego dla Androida na tabletach oferuje rozdzielczość 1280 na 800 pikseli. Program ten jest również kompatybilny takimi wersjami systemu Android jak 3.0, 3.1 Honeycomb Tablet jak i nowszy 4.0.

Bez wątpienia zaletą będzie opcja aktywowania konta Ipla VIP, które oferuje nielimitowany zapis materiału video oraz brak reklam.
Jednakże Ipla dla systemu Android dla niektórych osób może okazać się wadliwa z tego względu, że drzewko kategorii, na której opiera się nawigacja, wymaga dłuższego przebijania się do interesujących w danej chwili materiałów video. Nawigacja po kategoriach będzie za to przystępna dla osób dobierających sobie materiał według określonych kategorii tematycznych. Również dotarcie do specyficznego programu może z tego samego powodu wydawać się uciążliwy. Część osób za wadę może uznać także ograniczenie się do zasobów telewizji Polsat i pominięcie innych większych platform telewizyjnych. Nadrabia to jednak ilość plików video jak i obecność kanałów niszowych.
Pobierz aplikację:
[qr]https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.redefine.ipla[/qr]

Comments are closed.