NK.PL – Nasza Klasa na Androida


Nasza-Klasa to bardzo popularny, rodzimy portal społecznościowy. Wie to niemal każdy internauta. Serwis ten doczekał się swojej wersji dostępnej na każde urządzenie mobilne z systemem operacyjnym Android. Jak widać portal nk.pl wciąż walczy o swój prymat w Internecie i o kolejnych użytkowników, więc o wcześniej, rychle zapowiadanej plajcie tego serwisu, nie ma mowy. Rywala nk.pl ma potężnego w postaci Facebooka, Google+, a także innych portali społecznościowych, jednak dzielnie stawia czoła nowym trendom w sieci. Właśnie choćby za sprawą stworzenia bardzo wygodnej, mobilnej aplikacji.

Program ten umożliwia użytkownikom dostęp do większości funkcji portalu nk.pl. Mianowicie internauci mogą korzystać z poczty, przeglądać listę znajomych, czytać powiadomienia, oglądać galerię zdjęć, czy edytować profil. W nowszej wersji pojawia się również książka telefoniczna i bardzo funkcjonalna opcja dzwonienia do znajomych od razu z poziomu ich profili. Ciekawym pomysłem było również stworzenie wersji urlopowej tej aplikacji: „NK na wakacjach”.

Aplikacja jest dostępna całkowicie darmowo, co dla sympatyków Naszej-Klasy jest prawdziwą gratką. Co więcej, jak wynika ze statystyk, program ten jest jednym z najchętniej ściąganych aplikacji tego typu. Do tego jest wysoko oceniany przez użytkowników. Rodzima spółka wciąż chce rozwijać swój produkt, by był jeszcze bardziej przystępny i atrakcyjny dla swoich odbiorców.
Pobierz aplikację:
[qr]https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.nk.m.android[/qr]

Comments are closed.