BitTorrent Remote Android

Marzysz o tym, by z łatwością korzystać z torrentów na komputerze, zdalnie kontrolować sposób pobierania plików? W Android Market można teraz znaleźć idealny program do tego typu działań. To aplikacja na system Android i iOS – BitTorrent Remote. Niewatpliwie program BitTorrent to kamień milowy, jeśli chodzi o bezpośrednią wymianę plików. To najszybszy i najpopularniejszy sposób, na ściągnięcie obszernych plików z Internetu, zarządzanie nimi bazując na aplikacji zainstalowanej w systemie Android.

Twórcy tego programu ekipa BitTorrent Inc, bazując na działaniu, istniejącego uTorrenta, stworzyli jeszcze bardziej skuteczne urządzenie. Pozyskując tę aplikacje, każdy użytkownik otrzymuje również zdalny dostęp do istniejącej, aktualizowanej listy pobierania. Dzięki temu w łatwiejszy sposóby da się sprawdzić status pliku, prędkość oraz stan pobierania, a także wszystkie pozostałe wiadomości, na ten temat. Bez problemu można zdalnie dodawać kolejne pobierania, edytować trwające, pauzować czy usuwać zakończone czynności. Program ten jest naprawdę obszerną bazą różnych narzędzi, o czym z pewnościa przekona się każdy jego użytkownik.

Po utworzeniu konta, każdy posiadacz BitTorrent Remote, może aktywować opcję zdalnego kontrolowania pobierania plików. Warunkiem poprawnego działania tego narzędzia jest równoczesne połączenie komputera i telefonu z siecią internetową. Wówczas pobieranie jest możliwe z każdego, dowolnego miejsca. Aplikacja ta została zaprojektowana z myślą o prywatności użytkownika. Program BitTorrent Remote współdziała z BitTorrent 7 w systemie Windows oraz z uTorrent w systemie Mac. Ta aplikacja z pewnością ucieszy wszystkich kinomanów, gdyż zbiera coraz bardziej pochlebne opinie i oceny aktualnych użytkowników tej aplikacji na Android.

By pobrać aplikację kliknij lub zeskanuj poniższy kod:
[qr]https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bittorrent.android.btremote&feature=search_result[/qr]

Comments are closed.