Jefit Android – Asystent treningowy (Siłownia)

Szukasz efektywnego asystenta treningowego? To narzędzie będzie spełniało Twoje wymagania! Jefit to rozbudowana aplikacja na iOS oraz na Android. Jedno jest pewne, miłośnicy siłowni będą tym programem zachwyceni! Program Jefit kontroluje kalendarz zaplanowanych treningów, wyznaczy ilość powtórzeń w seriach, pokaże, jak wyglądają postępy aktywności fizycznej na przestrzeni danego okresu i wskaże, jakie obciążenia są dopuszczalne na konkretnym etapie treningowym. Ponadto aplikacja doskonale monitoruje przyrost tkanki mięśniowej oraz spadek wagi. Użytkownik ma motywację, by skupić się na zadanych ćwiczeniach i wyznaczonym treningu. Zaletą tego programu jest jego multifunkcjonalność. Program uważany przez wielu za najlepszy spośród dostepnych na Android Market.
Na początku, każdy użytkownik musi przygotować swój osobisty profil zawierający nasze dane osobowe i biometryczne. Płeć, waga, wzrost, poziom tkanki tłuszczowej, czy choćby wszystkie niezbędne wymiary np. obwody ciała i nasze zdjęcia sprzed treningów, które staną się doskonałym wskaźnikiem progresu, bądź braku postępów treningowych. Istotne jest tutaj wyznaczenie określonych celów, do których chcemy dojść. Odnotowanie postępu daje motywacje do wytrwałej pracy nad swoim ciałem. Nasze konto można bez problemu zsynchronizować ze stroną jefit.com, na której znajdziemy obszerną bazę programów treningowych, spełniających nawet wyjątkowo wysokie oczekiwania użytkowników.
Mamy szanse przy pomocy tej aplikacji zaprojektować autorski trening. Świetną opcją tego programu jest szczegółowo i kompetentnie opracowany instruktaż każdego ćwiczenia, z obrazkami i animacjami. Nasza praca podczas treningu na siłowni, jest rejestrowana na specjalnych wykresach. Aplikacja jest dostępna w wersji darmowej, która na pewno usatysfakcjonuje każdego użytkownika, choć jest dość okrojona. Natomiast wersja Jefit pro jest już wersją płatną, ale pełną i przeznaczoną naczęściej dla bardziej wymagających odbiorców. Program ładnie prezentuje się, jeżeli chodzi o interfejs. Ogromną zaletą jest jego intuicyjność. Po konkretnych ikonkach w prosty sposób można domyślić się dokąd prowadzą. W aplikacji odszukamy to, co nas interesuje, wszelkie ustawienia, informacje o programie, profil a także synchronizację. Reasumując to rewelacyjny kombajn treningowy, który daje powody do radości swoim użytkownikom.

Comments are closed.