Ranking smartfonów do 500 zł

Jeśli myślisz, że na smartfona musiał wydać dużo pieniędzy to jesteś w wielkim błędzie. Poniżej przedstawiamy Ci ranking, dzięki któremu będziesz mógł mieć nowoczesny telefon już za kwotę mniejszą niż 500 zł.

Motorola Moto E

Nasze zestawienie otwiera marka, która jest już dość znana na naszym rynku, jednakże przez jakiś czas nieobecna. Prezentowany smartfon kosztuje 399 zł i może pochwalić się całkiem niezłymi parametrami.

Procesor w tym urządzeniu do dwurdzeniowy Snapdragon 200 8210, który zapewnia płynne działanie. Dodatkowo na szybką pracę telefonu wpływa na pewno 1 GB dostępne pamięci RAM. Ekran  Motoroli Moto E ma 4,3 cala i sprawia, że urządzenie nie jest zbyt duże i można je obsługiwać jedną ręką. Aparat o rozdzielczości 5 Mpx pozwoli na zrobienie całkiem ładnego zdjęcia, jednakże nie można tutaj oczekiwać zbyt wielkiej szczegółowości i zaawansowanych funkcji oraz ustawień.

Kruger & Matz Soul 2

W żadnym wypadku nie możemy pomijać modelu od naszego rodzimego producenta, który stopniowo zdobywa uznanie na światowych rynkach.

Smartfon działa na systemie Windows Phone 8.1, co sprawia, że może być interesującym konkurentem dla Lumii, którą przedstawiamy poniżej. Działa bardzo płynnie i nie powinien sprawiać nikomu najmniejszych problemów z obsługą. Wyświetlacz jest dobre jakości, więc można liczyć na wysoki poziom szczegółów. Na pewno atutem jest w tym wypadku obsługa dwóch kart sim jednocześnie, co przez niektóre osoby jest funkcją dość mocno pożądaną.

Microsoft Lumia 535

Jest to jedna z najlepszych propozycji, którą można nabyć za kwotę 439 złotych. Mamy do dyspozycji duży i wysokiej jakości wyświetlacz IPS, który zapewnia idealne odwzorowanie kolorów i całkiem niezłe kąty widzenia. Na uwagę zasługuje fakt, że w Lumiach bardzo dobrze radzą sobie bateria, bowiem nawet przy stosunkowo mocnym użytkowaniu nie ma problemów aby wytrzymała jeden cały dzień bez ładowania.
Aparat w tym telefonie ma rozdzielczość 5 Mpx i pomimo, że nie wydaje się to być jakoś szczególnie dużo, to zdjęcia wychodzą całkiem ładne, aczkolwiek pod warunkiem, że mamy dobre światło.

Comments are closed.