Kruger&Matz Drive 3 – smartfon do zadań specjalnych?

Jeśli zależy Ci na smartfonie, na którym upadek z większej wysokości nie zrobi specjalnego wrażenia, to prezentowany model może być tym, czego szukasz. Kruger może pochwalić się jednak nie tylko dobrą wytrzymałością, ale również i specyfikacją. O opinię zapytaliśmy specjalistów ze skupu telefonów we Wrocławiu – K&K

Parametry Drive 3

Mamy tutaj do dyspozycji 5-calowy ekran IPS, który co prawda nie oferuje rozdzielczości Full HD, jednakże kolory są ładnie odwzorowane i nie można się tutaj przyczepić. Za płynność działania odpowiada 4-rdzeniowy procesor Snapdragon 400, którego taktowanie wynosi 1,2 GHz. Pamięci operacyjnej RAM do dyspozycji jest 1 GB, a więc również nie jest źle. Aparat cyfrowy ma 8 MPx i wystarcza do robienia zdjęć dla niewymagających użytkowników. Ci, k™órzy oczekują znacznie więcej od takiej dużej matrycy będą nieco zawiedzeni.

Wytrzymałość i obudowa

Jednakże to nie specyfikacja gra tutaj pierwsze skrzypce, tylko zdecydowanie zwiększona wytrzymałość na kurz czy wodę. Obudowa z pozostałymi elementami została skręcona dodatkowo śrubami, co jeszcze mocniej wpływa na odporność. Na pewno można go zabrać w cięższe warunki, gdzie jest wilgotność, czy piach i kurz.

Co więcej, Kruger&Matz Drive 3 jest znacznie bardziej atrakcyjną ofertą od innych tego typu smartfonów, gdyż kosztuje w granicach 999 złotych. Nie jest to cena wygórowana jak za taką specyfikację oraz dodatkowe parametry wpływające na wytrzymałość tego urządzenia.

Comments are closed.