Zapowiedź nowego telefonu HUAWEI P9

Huawei P9 jest to najnowszej generacji smartfon do celów multimedialnych. Urządzenie to jest pokroju najnowszego Iphone’a i niczym nie odbiega od nich. Systemem w tym telefonie jest jakże już popularny Android. Tym razem producent przygotował dla nas najnowszą wersję Androida i jest oznaczona numerem 6. 0 Marshmallow.

Model ten wyróżnia nowa technologicznie kamera z tyłu czyli podwójna kamera przygotowana wspólnie z cenioną wśród aparatów i lustrzanek firmą Leica, rozdzielczość aparatu to 12 MPx ale podwojona co nienagannie wpływa na jakość zdjęcia do robienia zdjęć w ciemności producent wstawił podwojoną diodę ledową z tyłu by zdjęcie nawet w słabym oświetleniu wyglądało idealnie. Kamera pozwala na nagrywanie filmów w rozdzielczości Full HD. Dla miłośników Selfie Producent przygotował też bardzo dobrą atrakcje jaką jest super kamera z przodu o rozdzielczości 8 MPx Jak przystało na jakość produktów od Huaweia wykorzystano wysokiej jakości ekran pozwalający na emitowanie obrazu w jakości Full Hd na ekranie 5, 2 Cala.

Huawei P9 parametry techniczne:
Adroid 6.0 Marshmallow,
Aparat 12Mpx,
Ekran Full HD,
Wyświetlacz Full HD 5,2″
Patrząc na stylistykę telefonu jest bardzo przyjemna dla oka kwadratowe delikatne kształty, płaska metalowa obudowa dostępny w różnych kolorach. Najbardziej powszechnym jest srebrny co wygląda bardzo elegancko i pasuje do niejednego biznesmena.

Cena Huawei P9
2399 zł w sprzedaży internetowej.

Comments are closed.