Pokemongo na Androida

Pokemongo to gra na systemy operacyjne Android i iOS. Jej głównym założeniem jest łapanie Pokemonów oraz zwiększanie ich siły poprzez zdobywany Stardust. Zebranymi stworkami można przejmować ważne punkty rozmieszczone na terenie miasta.

pokemongo na androida

Pokemongo jest grą która charakteryzuje się zachęcaniem gracza do poruszania się po realnym świecie, na którym częściowo losowo generowane są Pokemony. Do złapania pokemonów używamy Pokeballi, które zdobywamy w Pokestop. Pokemongo jest gra darmową, posiadającą mikropłatności, które jednak nie dają ogromnej przewagi, a nieco ułatwiają zdobywanie stworków.

Aktualnie gra dostępna jest jedynie na Android oraz iOS, jednak gracze walczą by ukazała się również na telefony działające pod systemem Windows Phone. Gra umożliwia również dołączanie do globalnych drużyn, umożliwiając wspólne przejmowanie miejsc zwanych Gym oraz kontrolowanie ich. Pokemongo wymaga również GPS oraz stałego połączenia z internetem. Spotykane sa problemy z serwerami, jednak mają one zostać wyeliminowane.

Leave a Reply